lekarz Maria Sawulska-Żmudalekarz Maria Sawulska-Żmuda - zdjęcie profilowe

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Endokrynolog, Internista

SZANOWNI PACJENCI: w trosce o Państwa komfort udzielam również konsultacji on-line oraz drogą telefoniczną w ramach pracy w gabinecie prywatnym i poradniach specjalistycznych. Istnieje możliwość otrzymania e-recepty oraz e-zwolnienia.

Endokrynolog z wieloletnim doświadczeniem. Dysponuję nowoczesnym aparatem USG umożliwiającym przeprowadzanie badań dopplerowskich w kolorze, służącym do rozpoznawania i oceny chorób tarczycy, guzków tarczycy oraz kwalifikacji do wykonywania biopsji.

A ja uwielbiam panią dr jest naprawdę świetna w tym co robi .Potrafi leczyć ,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i co jest w niej fajne to to , że nie każdy zna się na jej żartach . Naprawdę godna polecenia.

Naprawdę godna polecenia.

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest to wybitny specjalista.