lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Internista, Endokrynolog

3,3
2,8

Pani dr to niezwykle empatyczna osoba. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Nie straszy pacjenta na wyrost a nawet w trudnej sytuacji umie tak przekazać informacje, że pacjent wchodzi z uśmiechem na twarzy.

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest to wybitny specjalista.

A ja uwielbiam panią dr jest naprawdę świetna w tym co robi .Potrafi leczyć ,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i co jest w niej fajne to to , że nie każdy zna się na jej żartach . Naprawdę godna polecenia.

Naprawdę godna polecenia.

Nie polecam strasznie tej lekarki,przyszedłem z badaniami do te Pani poniewaz ,wyszło lh,fsh,progesteron oraz estradiol wysoki,zaczeła się chamsko odzywac,była nie miła strasznie,wygoniła mnie z gabinetu tłumacząc sie ze konsultowac musi moje badanie z innym lekarzem.Byłem prywatnie zaplacilem 120zł w sanitasie,pomogla skarga do sanitasu o zwrot pieniędzy które odzyskałem.Ostrzegam przed tą lekarką która jest z nazwy