lekarz Maria Sikora-Tańska

Ginekolog

Pni doktor rzeczywiście jest przemiła, wzbudza zaufanie. Natomiast osoby nastawione na kompleksową obsługę będa trochę zawiedzione. Wizyty polegają na analizie przyniesionych badań oraz sprawdzeniu stanu pochwy za pomocą metalowych wzierników wielokrotnego użytku. Gabinet nie jest zbyt dobrze wyposażony - prócz rozklekotanego łóżka, wagi, metalowych zwierników nie ma tam nic, nawet komputera, w którym można byłoby zapisywać historię pacjentki. Mimo wiedzy i ogromnych kompetencji lekarza bez chociażby prymitywnego USG ciężko jest dokładnie zbadać kobietę zwłaszcza ciężarną. Jeżeli poszukujecie lekarza do przepisania środków antykoncepcyjnych to ok, natomiast jeżeli chodzi o ciąże, to ...

Pni doktor rzeczywiście jest przemiła, wzbudza zaufanie.
Natomiast osoby nastawione na kompleksową obsługę będa trochę zawiedzione.
Jeżeli poszukujecie lekarza do przepisania środków antykoncepcyjnych to ok, natomiast jeżeli chodzi o ciąże, to uważam, że szkoda czasu i kasy

Pani dr Sikora-Tańska to kompetentny, posiadajacy dużą wiedzę lekarz,który do każdej pacjentki podchodzi w sposób indywidualny. Pani dr jest niezwykle kulturalną i ciepłą osobą. W jej gabinecie pacjentka czuje sie bezpiecznie i komfortowo ,a przede wszystkim może liczyć na bezbłedną diagnozę, wiem bo chdzę do pani dr juz kilka lat i nigdy się na niej nie zawiodłam. Polecam ją kobietom w każdym wieku! Sylwia M.

Pani dr jest niezwykle kulturalną i ciepłą osobą. W jej gabinecie

Juz od 15 lat leczę sie u doktor Tańskiej, czuję sie bezpiecznie i swoją córkę tez do Niej zapiszę na pierwszą wizytę :)

W życiu nie trafiłam na tak przemiłego a jednocześnie kompetentnego lekarza! Do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, podczas pierwszej wizyty przeprowadza dokładny wywiad środowiskowy. Jest bardzo delikatna i do sprawy podchodzi na zasadzie "Proszę się nie martwić. Wszystko będzie dobrze". Niezwykle miła atmosfera. Odkąd chodzę do doktor Tańskiej, już nie myślę o wizycie u ginekologa "O nieeee, znowu nieprzyjemne badania" Jeszcze muszę znaleźć takiego dentystę i do żadnego lekarza nie będę chodzić z niechęcią ;)

Jestem pacjentką od 30 lat. Super kobieta i lekarz,

Jestem pacjentką od 30 lat. Super kobieta i lekarz,

Niebywale kompetentny i rzeczowy lekarz. Prowadziła moje wszystkie ciąże mimo zagrożenia z powodzeniem. Nie straszy, tłumaczy i wyjaśnia. Klarownie wskazuje bezpieczne postępowanie. Nigdy mnie nie zawiodła. Poleciłam Panią doktor wielu moim koleżankom i żadna z nich nie zmieniła lekarza. Zdecydowanie polecam!!! Julita

Zdecydowanie POLECAM !!! Pani doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie. Miła, rzeczowa , uprzejma i kompetentna.Zawsze znajdzie rozwiązanie problemu, nie bagatelizuje go ale też nie wpędza pacjenta w niepotrzebną panikę .Korzystam z Jej porad od ponad 20 lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na innego.

Pani doktor jest lekarzem z powołania. niesamowicie ciepła i rozumiejąca różne sytuacje życiowe pacjenta. Przy wejściu do gabinetu ma sie wrażenie, że przychodzi do starej znajomej:) Bardzo polecam młodym dziewczynom i kobietom , które lękają sie pierwszej wizyty u ginekologa. Badanie wykonuje bardzo delikatnie, jest kompetentna, a na problem patrzy całościowo. Nie panikuje i nie wymyśla niepotrzebnych chorób tam gdzie ich nie ma. Pani doktor ma podejście "poradzimy sobie" :) i rzeczywiście dotrzymuje słowa. Bardzo polecam!

Poleciłam już Panią doktor kilku moim znajomym i nigdy nie kończyło się to na jednorazowej wizycie. Niektóe moje koleżanki dojeżdzają do jej gabinetu na Natolinie nawet z tarchomina. Wydaje mi się że ten fakt jest rekomendacją sam w sobie.

Do Pani doktor chodzę już parę długich lat, i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Jest przemiła, ciepła, bardzo kompetentna, posiada bardzo dużą wiedzę. POLECAM każdej kobiecie!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana