3,3
3,7

Polecam Panią Skommer serdecznie. Z pewnością wykonuje swój zawód z powołania. Jest profesjonalna, kompetentna, życzliwa. Zawsze można na nią liczyć, daje poczucie bezpieczeństwa. Pani Maria nie daje gotowych rozwiązań, ale pomaga je znaleźć, dzięki temu udaje się odzyskać wiarę w siebie, lepiej radzić sobie ze stresem, z tym co niesie nowy dzień, aby zrozumieć czego się boimy i dzięki temu móc zaradzić problemowi. Ja po ciężkich przejściach odzyskałam wiarę w siebie i czuję się dobrze.Gdy byłam już na samym "dnie" to dzięki niej udało mi się wyjść z trudnej sytuacji życiowej. Gorąco wszystkim polecam tą Panią. Wszystkiego wysłucha, jest empatyczna. To bardzo dobry człowiek.

do Pani Marii chodziłam już kilka lat temu...pomogła mi w wielu kwestiach...walczyła razem ze mną z bulimią,anoreksją oraz totalnym brakiem samoakceptacji.Polecam Ją jako psychologa i człowieka.

Zdecydowanie nie poleciłbym tego lekarza. Brak kompetencji i niechęć okazywana pacjętowi.