Maria Skowrońska-Tunia

To jest moja pierwsza ciąża i oczywiście straszna panika o córcię. Jestem strasznym nerwusem i to tez daje swoje. Lekarkę naprawde polecam skoro ma do mnie cierpliwośc to do innych na pewno. Bardzo dobrze i delikatnie bada potrafi wytłumaczyc i uspokoic.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Dzięki niej wcześnie znalazłam się w szpitalu i pomyślnie przeszłam operację. Ogromne dzięki i uznanie.

Oceniam na 6. Przez wiele miesięcy chodziłam prywatnie do ginekologów i słyszałam że wszystko jest porządku ale ja nadal czułam się żle i wiedziałam że coś jest nie tak. Już na pierwszej wizycie Pani Tunia postawiła trafną diagnozę i zaczęła leczenie. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej.

Bardzo fachowa opieka, bardzo dobry kontakt - w każdy dzień i o każdej porze, Pani doktor wystawiam ocenę 6, mój synek Bartosz urodził się zdrowy, a my jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Dziękujemy :-)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gryfino"?

NZOZ Eskulap sp z.o.o
Jana Pawła II 5 lok. 19