lekarz Maria Skrzypek

Internista, Kardiolog

Baba brudas i smierdziel, ma w domu tabuny karaluchow, znosi do domu śmieci ze śmietnika a karaluchy chodza nawet po klatce

Czy ta babunia jeszcze leczy? Nie podzielam większości opinii. Tabletki na przeczyszczenie mogę kupić bez recepty. A z chorym sercem idę do fachowca.

Bardzo miła, uprzejma, ale czas jej juz minął. Nie przyklada sie do badan, nie interesuje co sie dzieje z czlowiekiem jako calość. Okazalo sie po kilku latach bezkutecznego leczenia, ze mam poważna chorobę serca - zastawka do wymiany a ona tego nie potrafila zdiagnozowac. cale szescie ze trafilem przypadkiem do innego lekarza dla ktorego to byla to prosta diagnoza. Czas na emeryture!!!

jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej- pozdrawiam wszystkich

jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej- pozdrawiam wszystkich

Pragnę tą drogą podziękować Pani Doktor za wieloletnią opiekę kardiologiczną u mojej mamy.Dzięki P.Doktor mama dożyła sędziwego wieku, pomimo poważnej choroby serca.Dobry lekarz i dobry człowiek-te dwie cechy idą w parze -i obie dotyczą Pani Doktor.Córka pacjentki.

Byłam pierwszy raz ale wydaje mi się ,że ta Pani doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta.

wspaniały,doświadczony lekarz.niekonwencjonalne, indywidualne podejście do pocjenta-polecam

Miła Pani, ale nie polecam. Przed gabinetem babcie po recepty. Młodszych nie widac, ale widac ich nekrologi w prasie. Następna wizyta za 3 mies, echo serca jeszcze 6 mies, próba wysił kolejne mies. Koronarografii i ewentualnego zabiegu nożesz nie doczekac jak mój znajomy. Takie procedury. Póżniej renty, pogrzeby i sieroty. Walcz o siebie. Masz bóle w klatce piers wołaj pogotowie, jak szpital Cię spławi nie czekaj idż prywatnie na badania (350zł)bo bez natychmiastowej pełnej diagnostyki kardiologów powinni rozpędzic po pustyni. Miałem ból w piersiach, po ekg kardiolog woj. powiedział "jestes za młody i za szczupły na zawał boli cie kręgosłup". ZaufaLem mu. Po kilku miesiącach powalił mnie zawał, ledwo uszedLem z życiem. Teraz jestem wrakiem czLowieka i jeszcze musze walczyc z zusem co 2 lata o rentę. Pilnujcie siebie i swoich bliskich. Bez szybkiej diagnostyki przychodnie kardiol nie powinny istniec. Kardiolodzy niech czytają nekrologi bo "każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk", tak mówi stare porzekadLo.