lekarz Maria Sobota

Pani doktor podczas teleporady była bardzo niemiła i nie chciała mi pomóc. Gdy powiedziałem że mam 39 stopni gorączki, powiedziała "i co?". Rozłączyła się nawet nie żegnając. Nie polecam!

Pani doktor podczas teleporady była bardzo niemiła i nie chciała mi pomóc.

Pani doktor...wspaniały człowiek,specjalista . Zawsze wysłucha ,doradzi,moja córeczka nie boi się wizyt u Pani Doktor...szczerze polecam!

Pani doktor...wspaniały człowiek,specjalista .

Lekarka bardzo miła, przyjęła nas nawet późno w nocy. Diagnoza zawsze tranfa, korzystamy z jej pomocy już od kilku lat i mimo iż dojeżdżamy z Rudy Śląskiej - Warto. Można powiedzieć lekarka z powołania - jeśli ktoś wie co to znaczy.

Lekarka bardzo miła, przyjęła nas nawet późno w nocy.
Można powiedzieć lekarka z powołania - jeśli ktoś wie co to znaczy.

Nie jestem zadowolona. Zapisałam dziecko ze wzgledu na pozytywne opinie, ale juz pierwsza wizyta mnie rozczarowała. Bardzo niechętne odpowiedzi na pytania młodej, niedoświadczonej matki. Podejście do dziecka racej obojętne. A najbardziej wkurzyło mnie wyczesywanie z główki niemowlaka brokatu sypiącego się z paznokci pani doktor.

Nie polecam dziecko miało anginę a Pani doktor stwierdziła po badaniu wirus grypy jelitowej .

ŚWIETNA LEKARKA I PAŃSTWOWO I PRYWATNIE ,KOCHAJĄCA DZIECI ,POWIEM KRÓTKO ZAWSZE MOŻNA NA NIĄ LICZYĆ, MÓJ SYN JĄ BARDZO KOCHA !!!!!!!!!!!!!!!

Krótko mówiąc:PEDIATRA NA 5+ !!! Fantastyczna osoba, która całym sercem oddana jest swoim małym pacjentom a dla rodziców jest ogromnym wsparciem. Nie ma znaczenia cz w przychodni czy prywatnie zawsze uśmiechnięta, spokojna, cierpliwa. Do Niej można przyjść z każdym "dużym i małym" problemem.

Krótko mówiąc:PEDIATRA NA 5+ !!!

obojętnie czy prywatnie czy w ośrodku zawsze ta sama osoba po prostu odpowiedzialna,dobry fachowiec ,dysponująca swoim prywatnym czasem dla dobra dzieci ,wrazliwa i powiem krótko jak to mawia mój syn kiedy jest chory"idziemy do Pani doktor czarodziejki ona zaczaruje i po 3 dniach pozwoli iść na mały spacerek"bardzo Ją kocha

Jest bardzo miła dla dzieci i kompetentnie podchodzi do ich leczenia

Jest bardzo miła dla dzieci i kompetentnie podchodzi do ich leczenia