Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

Świetna doktor. Rozmawia konkretnie i dokładnie. to leczenie okazało się z dobrym rezultatem. Dwie wizyty i juz widać poprawę. Bardzo dziękuję

Bardzo dziękuję

Pani doktor jest znakomitym specjalistą, jak również ma ogromnie dużo empatii w podejściu do pacjenta. Zdecydowanie wyróżnia się swoim profesjonalizmem na tle innych lekarzy. Polecam.

Podejście do Małego Pacjenta - z lepszym się nie spotkałam. Nastawienie do rodziców - ogrom cierpliwości nawet dla tych najbardziej przewrażliwionych. Wiedza - zawsze można na Pani Doktor polegać. Gorąco polecam :)

Wszystkim polecam Panią Doktor! To świetny specjalista, z doskonałym podejściem zarówno do dzieci, jak i do rodziców. Pani Doktor bez wahania kieruje na wszystkie niezbędne badania, w Białymstoku nie spotkałam lepszego pediatry!

Wspaniała Pani lekarz, którą szczerze możemy polecić wszystkim rodzicom. Pani doktor dokładnie bada dzieci, wysłuchuje cierpliwie rodziców, jasno objaśnia diagnozę czy zalecenia. Prócz doskonałej wiedzy i doświadczenia, Panią doktor wyróżnia cudowne podejście do dzieci, ogromny szacunek dla rodziców. Wiadomo, że komunikacja z rodzicami jest kluczowa w kwestii leczenia dzieci - doktor Sosnowska może tutaj stanowić wzór dla innych lekarzy. Jak dzieci chore to i rodzice skołatane nerwy mają, więc można powiedzieć, że wizyty u Pani doktor tym bardziej są kompleksowe - bo rodzice wychodzą z nich spokojniejsi.

Najlepsza Pani Doktor jaką spotkałam podczas wędrówek po lekarzach z dziećmi. Uśmiechnięta, kochająca dzieci i kompetentna, i przy okazji szanuje także rodziców.

Bardzo kompetentna, życzliwa, uśmiechnięta. W kontakcie z małymi pacjentami okazuje wiele cierpliwości i wzbudza zaufanie. Kompleksowe podejście do pacjenta, szczerze polecam Panią Doktor.

Poza wszystkimi cechami dobrego specjalisty, Pani Doktór jest również ciepłym, pogodnym człowiekiem, co w pracy z dziećmi pozostaje nie bez znaczenia. Po wielomiesięcznych poszukiwaniach lekarza, któremu powierzylibyśmy bez wahania naszego synka, trafiliśmy na Panią Doktór i już na pewno pozostaniemy pod jej opieką.