lekarz Maria Stanisz-Swolkień

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Kwalifikacja do szczepienia sprowadziła się do wypełnienia formularzy, bez żadnego badania (węzły chłonne, gardło) mimo iż poinformowałem o dopiero zakończonej antybiotykoterapii. Moim zdaniem brak zainteresowania moim stanem, skupienie na tym żeby w papierach nie było się do czego przyczepić.

Skandal. Lekarz nie przyjął chorego dziecka, ponieważ się spóźniliśmy do placówki Medicover. Jechaliśmy 1,5h ponieważ był wypadek na autostradzie.Nie i koniec. Bez żadnych pytań o stan chorego. Najistotniejsze to spóźnienie. Pani Stanisz-Sfolkień pełni funkcję urzędnika, nie pediatry,bo lekarz jest zainteresowany stanem zdrowia młodego pacjenta. Totalna znieczulica. Proszę zastanowić się nad zawodem i przypomnieć sobie o przysiędze, którą pani składała pani Stanisz.Totalna hipokryzja.

Brak inicjatywy. Pani sprawiała wrażenie jakby jej się spieszyło i chciała mieć wizytę jak najszybciej z głowy. Nie zadała żadnych pytań na temat mojego stanu ani nie powiedziała nic na temat możliwych przyczyn - doradziła tylko z jakim specjalista się skontaktować.

Super lekarz! Bardzo uprzejma Pani Doktor! Wszystko wytłumaczyła i strach minął. Wyrozumiała i cierpliwa. Bardzo polecam!

Super lekarz!
Bardzo uprzejma Pani Doktor!
Wszystko wytłumaczyła i strach minął.
Wyrozumiała i cierpliwa.
Bardzo polecam!

Pani Doktor bardzo miła, uprzejma i słucha pacjenta z dużą atencją. Jednak w moim przypadku to się nie sprawdziło. Na wizycie byłam u Pani doktor w Medicover na Jasnogórskiej w Krakowie. Przyszłam ponieważ bardzo źle się czułam, byłam słaba i bardzo przybrałam na wadze.Pani dr zleciała podstawowe badania w tym tsh. Przyszłam z wynikami wszystko świetnie. Dr stwierdziła, że nie widzi, żeby się coś tutaj działo niepokojącego i na tym wizyta się skończyła. Ale moje złe samopoczucie nie ustąpiło wręcz się nasiliło. Poszłam do dr która oprócz badań z krwi zwróciła uwagę, na moją tarczyce. Zleciała USG. Wyniki z krwi świetne ale tarczyca w opłakanym stanie. Dziś czekam na operację usunięcia tarczycy. Jestem po leczeniu sterydami i innymi lekami. Jestem po biopsji i innych badaniach. Zatem moja prośba do dr. więcej wiary w pacjenta jeżeli mówi, że się źle czuje to tak jest. Diagnostyka nie kończy się na analizie wyników z krwi. Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz. Trafna diagnoza dzięki zlecone u badaniu. Antybiotyk celowa y. Szczere zainteresowany sowanie lekarza pacjentem i szczegółowy wywiad. Wzór do naśladowania.

Kompetentna, wzorowy lekarz. Rzeczowa, świetny diagnostyk, ma celne i szczere uwagi. Stawia za cel wyleczenie a nie kolejna wizytę.

Korzystałem z możliwości wizyty domowej.Pani doktor jest badzo miła kompetętna osobą, wyleczyła mnie z poważnego zapalenia oskrzeli. Farmakoterapia przeprowadzona za pomocą max 2 -3 leków co jest oczywiście wielkim plusem bo nie ma co sie truć. Wizyta w miłej atmosferze i jesli kiedyś będe miał problemy zdrowotne napewno skorzystam z pomocy właśnie tego lekarza.

Bardzo dokładny, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwy, dokładnie dobiera leki do tych które aktualnie się przyjmuje. Lekarz o dużej wiedzy, pamięta przebieg terapii i traktuje chorego jako partnera w rozwiązywaniu jego problemu.