lekarz Maria Stanisz-Swolkień

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Kompetentna, wzorowy lekarz. Rzeczowa, świetny diagnostyk, ma celne i szczere uwagi. Stawia za cel wyleczenie a nie kolejna wizytę.

Korzystałem z możliwości wizyty domowej.Pani doktor jest badzo miła kompetętna osobą, wyleczyła mnie z poważnego zapalenia oskrzeli. Farmakoterapia przeprowadzona za pomocą max 2 -3 leków co jest oczywiście wielkim plusem bo nie ma co sie truć. Wizyta w miłej atmosferze i jesli kiedyś będe miał problemy zdrowotne napewno skorzystam z pomocy właśnie tego lekarza.

Bardzo dokładny, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwy, dokładnie dobiera leki do tych które aktualnie się przyjmuje. Lekarz o dużej wiedzy, pamięta przebieg terapii i traktuje chorego jako partnera w rozwiązywaniu jego problemu.