lekarz Maria Stanulewicz

Wszystkim odradzam Panią Doktor, o ile można taki tytuł Jej przypisać. Pierwszą wizytę miałam w kwietniu i dostałam okulary. Podczas wizyty Pani wytłumaczyła mi na jaką mam wadę, w jaki sposób będzie ją leczyć i jakie szkła dostanę. Po trzech miesiącach noszenia okularów odczuwałam coraz większy dyskomfort. Po pójściu do innego okulisty okazało się, że pani doktor przepisała mi inne szkła niż, o których mówiła podczas wizyty. Wizyta u tej okulistki okazała się największą pomyłką... Dzięki niej pogłębiła mi się wada.

POLECAM TEGO LEKARZA SPOKOJNIE MOŻNA SIĘ WYBRAĆ BEZ OBAWY ŻE NAS OLEJE

POLECAM TEGO LEKARZA SPOKOJNIE MOŻNA SIĘ WYBRAĆ BEZ OBAWY ŻE NAS OLEJE

mam wrażenie, że kobieta nie słuchała tego co do niej mówię, niby miła, ale zarozumiała, płacąc taką kwotę liczyłam na większe zrozumienie

Bardzo dobry specjalista, jak najbardziej godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista, jak najbardziej godny polecenia.

Od wielu lat chodzę do optyka i okulisty na Kościuszki. Niedawno dobierałem soczewki kontaktowe i jestem bardzo zadowolony. Wszystko pani doktor dokładnie wytłumaczyła, każde szczegóły działania soczewki torycznej i sposoby pielęgnacji. Zawsze dobrze określa moją wadę wzroku i poświęca dużo czasu na weryfikowanie jej. Jest naprawdę solidna i nie interesuje mnie, gdzie zapisuje sobie informacje. Ani razu się nie pomyliła z tego powodu.

Po leczeniu antybiotykiem miałem nawrót choroby, więc nie do końca jestem zadowolony, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest, że p. doktor jest starej daty i wszystko zapisuje w zeszytach, a gdy pacjent przychodzi na kontrole, to ona czyta z tych zeszytów i źle odczytuje co sama napisała. Podczas kontroli była przekonana, że wydala mi lek antywirusowy, a dała mi tylko pantenol (na odnowienie rogówki). Kazała mi ten nibylek antywirusowy stosować jeszcze przez dwa dni. Gdy zadzwoniłem do niej po powrocie do domu i powiedziałem, że przecież nie mam żadnego ...

Podczas kontroli była przekonana, że wydala mi lek antywirusowy, a dała mi tylko pantenol (na odnowienie rogówki). Kazała mi ten nibylek antywirusowy stosować jeszcze przez dwa dni. Gdy zadzwoniłem do niej po powrocie do domu i powiedziałem, że przecież nie mam żadnego leku antywirusowego, tylko pantenol, to nie chciała przyznać się do błędu.

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy, poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy, poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi