lekarz Maria Stawarz

Bardzo nieuprzejma Pani doktor. Zostałam nieładnie potraktowana na wizycie u tej Pani. Była to nasza pierwsza wizyta, dwuletni synek nie lubi się badać i podczas badania , a nawet po nim strasznie płacze i krzyczy. Pani doktor już to nie pasowało ze dziecko płacze bo ona się nie może skupić( to jej słowa ). Wypisała leki a na zadane przeze mnie pytanie czy mogę z dzieckiem iść na dwór albo na plaże wytrzeszczyła oczy i podniesionym głosem powiedziała :” chyba Pani żartuje żeby z takim płaczącym dzieckiem iść na plaże…” Syn osluchowo nie miał żadnych zmian na oskrzelach tylko kaszel i katar.
Zero podejścia do dzieci. Syn się jej bał, nawet nie dala mu naklejki na pocieszenie, jeszcze do niego krzyknęła żeby był już cicho.
Dla innych pacjentów tez była niemiła, nie chciała przyjąć dziecka dla którego nie było już miejsca na wizytę !!! Odmówiła i zostawiła na pastwę losu.
Jeszcze jedno co mi się nie podobało to to ze przyjmowała przy otwartych drzwiach. Inni pacjenci na poczekalni wszystko słyszeli. A niby jest RODO.
Nie polecam tej pseudo Pani doktor.