1,3

Ta osoba pracowała w "Centrum Damiana". Została zwolniona, można powiedzieć dyscyplinarnie po mojej skardze. Sądzę, że to w zasadzie wszystko wyjaśnia. Dalszy komentarz zbędny. Wszystkim zdecydowanie odradzam jakichkolwiek kontakty z tą osobą. Wydaje mi się, że samo środowisko lekarzy powinno dyskwalifikować takie indywidua. Takie jak ona dyskwalifikuję tytuł "dr.nauk med".

Tragedia. Namówiła mnie na operację przegrody nosowej. Zabieg został totalnie spaprany. Przegroda w połowie zniknęła a reszta jak była krzywa tak nadal krzywa pozostała. Żaden laryngolog nie może mi teraz pomóc. Mówią że czegoś takiego to nie widzieli nawet w książkach i żebym sie cieszył że w ogóle mam nos. Od operacji cierpię na nawracające stale infekcje. Jednym słowem masakra.

Pracowała kiedyś w przychodni na Św. Barbary, nie polecam, badanie bardzo ogólne i pobieżne na odczepnego, żadnych zaleceń ani wskazań. W ogóle najlepiej do niej nie przychodzić.

Szanowna Pani Doktor przepisała mi po pobieżnym obejrzeniu gardła aspirynę i odesłała do domu. Diagnoza okazała się całkowicie mylna, problemem była kieszeń patologiczna przy zębie.