3,5
3,5
3,1
3,6
3,4

Pani Maria jest bardzo ciepłą osobą, która podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie z widoczną chęcią pomocy. Czułam od niej bardzo duże wsparcie, zrozumienie i jest jedną z nielicznych osób której udało mi się w pełni zaufać. Pani Maria nie raz powiedziała mi coś, co było dla mnie bardzo niewygodne i niekoniecznie się z tym dobrze czułam, ale było to niezbędne w procesie terapii, która pozwoliła mi zrozumieć moje patologiczne mechanizmy i nauczyć się radzić z nimi. W najtrudniejszych momentach pani Maria zawsze wykazywała ogromną chęć pomocy, wiedziała jak pomóc, co powiedziec, aby udało mi się przetrwać ten moment. Zawsze też, gdy miałam wątpliwości, mogłam zapytać o to panią Marię, która zawsze potrafiła rozwiać te wątpliwości i dokładnie wytłumaczyć mój problem. Terapia z Panią Marią była bardzo skuteczna i pomocna.

Pani Maria jest napewno osobą miłą i wzbudzającą zaufanie pacjenta. Jednak mam mieszane uczucia co do jej kompetencji i fachowości.Prowadzona przez nią psychoterapia wydaje mi się być mało konstruktywna i mało efektywna. Podobne skutki może mieć ''wygadanie'' się przyjacielowi, ale od psychologa oczekuje się czegoś więcej.

Po trzech kiepskich doświadczeniach z psychologiem trafiłem na świetnego specjalistę. Duża wiedza, kompenencje oraz fachowość w podejściu do pacjenta... a co najważniejsze zrozumienie i empatia, którego brakuje wielu niby-psychologom.

Trafiłem do tego psychologa po złych doświadczeniach w prywatnym gabinecie na Panewickiej. Postawiła mnie na nogi

Bardzo dobry terapeuta. Duże zaangażownaie, kompetencje, fajne podejście. A przede wszystkim człowiek:) Polecam.

Osoba zupełnie niekompetentna, która usiłuje pomagać rozwiązywać innym problemy, nie potrafiąc rozwiązać swoich problemów. A do swojego szczęścia osobistego dąży w sposób bezwzględny, nawet po trupach.

myślę, że jest wielu innych psychologów- dobrych psychologów

myślę, że jest wielu innych psychologów- dobrych psychologów

to nie lekarz,to kiepska dwulicowa psycholog,mająca problem z etyką zawodowa

to nie lekarz,to kiepska dwulicowa psycholog,mająca problem z etyką zawodowa

Wciąż poszukujesz "Psycholog Katowice"?

Stuktura - laboratotium psychoterapii

Katowice
Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A
Jaworzno
Ośrodek Psychoterapii i Psychoprofilaktyki "zdrowa psychika"
40-952 Katowice