mgr Maria Sygut

Psycholog

Terapia grupowa. Pełen profesjonalizm, ciepło i trafność ,ogromne wyczucie i wiedza .chciałbym kontynuować proces na terapii indywidualnej u Pani paycholog.

Bardzo dobry terapeuta, pomocna i ciepła osoba Bardzo pomogła mi z problemami osobistymi, awsze cierpliwie tłumaczyła proces.

Bardzo dobry terapeuta, pomocna i ciepła osoba
Bardzo pomogła mi z problemami osobistymi, awsze cierpliwie tłumaczyła proces.

Pani Maria jest bardzo ciepłą osobą, która podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie z widoczną chęcią pomocy. Czułam od niej bardzo duże wsparcie, zrozumienie i jest jedną z nielicznych osób której udało mi się w pełni zaufać. Pani Maria nie raz powiedziała mi coś, co było dla mnie bardzo niewygodne i niekoniecznie się z tym dobrze czułam, ale było to niezbędne w procesie terapii, która pozwoliła mi zrozumieć moje patologiczne mechanizmy i nauczyć się radzić z nimi. W najtrudniejszych momentach pani Maria zawsze wykazywała ogromną chęć pomocy, wiedziała jak pomóc, co powiedziec, aby udało mi się przetrwać ten moment. Zawsze też, gdy miałam wątpliwości, mogłam zapytać o to panią Marię, która zawsze potrafiła rozwiać te wątpliwości i dokładnie wytłumaczyć mój problem. Terapia z Panią Marią była bardzo skuteczna i pomocna.

Po trzech kiepskich doświadczeniach z psychologiem trafiłem na świetnego specjalistę. Duża wiedza, kompenencje oraz fachowość w podejściu do pacjenta... a co najważniejsze zrozumienie i empatia, którego brakuje wielu niby-psychologom.

Bardzo dobry terapeuta. Duże zaangażownaie, kompetencje, fajne podejście. A przede wszystkim człowiek:) Polecam.

Trafiłem do tego psychologa po złych doświadczeniach w prywatnym gabinecie na Panewickiej. Postawiła mnie na nogi