lekarz Maria Szalecka

Alergolog

Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Uprzejma, pogodna, słuchająca, rzeczowo objaśnia problem. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona (wizyta NFZ) takim podejściem do pacjenta.

Pani doktor to wspaniała kobieta, zawsze miła, cierpliwa, uprzejma, umie wysłuchać, wesprzeć. Jest znakomitym specjalistą. Czy prywatnie czy w przychodni zawsze pomaga tak samo, pełne zaangażowanie. POLECAM

moim zdaniem pani doktor jest wspaniała. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mój synek nie lubi lekarzy a panią doktor uwielbia. Polecam każdemu:)

a ja ja lubie i jakos niewyobrazam sobie ze moze byc chamska jak tota ktos napsial , amoze jak kuba bogu tak bog kubie

Tacy lekarze w ogole nie powinni leczyc!!! Chamski bebsztyl i do tego zachowuje sie jakby za kare tych pacjentow przyjmowala! NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!

Bardzo przyjemna i z zawodowym podejsciem de ludzi. Polecam wszystkim znajomym.

Bardzo przyjemna i z zawodowym podejsciem de ludzi. Polecam wszystkim znajomym.

Bardzo miła, kompetentna i wzbudzająca zaufanie.Z racji swojej alergii jestem stałym "bywalcem" u Pani doktor i poleciłem ją wielu znajomym.

bardzo miła, sympatyczna pani doktor. wszystko dokładnie wytłumaczy. nie traktuje pacjenta przedmiotowo. kompetentna. od razu przechodzi do działania - leczenia - nie zwleka z niczym. polecam.

Nie polecam nikomu tej baby. Chamska, arogancka, traktuje pacjenta jak najgorsze zło, byc moze dlatego, ze nie przyszedl prywatnie? Tak niemilego i odpychajacego lekarza jeszcze nie spotkalam. Odradzam kazdemu, komu przyjdzie do glowy sie do niej wybrac.

Jestem pod dużym wrażeniem po wizycie u pani doktor

Jestem pod dużym wrażeniem po wizycie u pani doktor