dr n. med. Maria Szeliga-Cetnarska

Rehabilitant, Neurolog

2,9

"Lekarka" nie ma pojęcia o medycynie, nie potrafiła zdiagnozować mojego schorzenia. Opowiadała o jakiś teoriach spiskowych. Dramat! Nie polecam!

Dramat! Nie polecam!

Pani doktor naprawdę oderwana od rzeczywistości, co innego mówi co inego później wypisuje dramat, lata swietnosci ma już napewno za sobą. Na taka posadke jak lekarz orzecznik napewno wskoczył by ktoś młody i ogarnięty. Oprócz wiedzy medycznej w dzisiejszych czasach ważne jest ogarnięcie całej papierologi i systemów komputerowych w relatywnie krótkim czasie ( i wogole). Co niektórzy juz dawno powinni siedzieć w domu w kapciach i głaskać kota .

Porażka, nie lekarz (kobieta powinna być już dawno na emeryturze) Omijać z daleka! Oderwana od rzeczywistości plecie jakieś głupoty, a zapisuje jeszcze coś innego!

Porażka, nie lekarz (kobieta powinna być już dawno na emeryturze)

Pani Doktor poprowadziła mnie przez wszystkie problemy choroby mojej i mojego Partnera. Empatia Pani Doktor, wskazówki i porady pozwoliły mi na zrozumienie i właściwe zaopiekowanie się moim chorym Partnerem. Dziękuję, że spotkałam Panią Doktor na mojej trudnej drodze.

Wspaniały lekarz orzecznik.Zna się na leczeniu nie pajacuje.Mówi wprost jak jest .To od niej na komisji dowiedziałam się jak naprawdę wygląda stan mojego zdrowia bez owijania w bawełnę.Bez problemów orzekła grupę i nawet zasugerowała jak dalej się mam leczyć jakie badania dodatkowo wykonać o czym lekarz prowadzący mi nie wspomniał

Lekarz orzecznik ktory nie ma wspolczucia do pacjenta jest opryskliwa,nie uprzejma.Zaluje kazdego kto sie do niej dostanie.

Lekarka, która stwierdziła, że postępujące stwardnienie rozsiane nie kwalifikuje mnie do osób niepełnosprawnych. Mam jeszcze choroby współistniejące (jaskra, choroba serca, zwyrodnienie stawów itp.) Czy to jest lekarz?! Lekarz to na wizycie jak kasę dostaje a jako orzecznik to poniżyć człowieka i dokopać komuś komu i tak ciężko żyć.

Lekarz którego moge polecic kazdemu.Jest miła sympatyczna tłumaczy o danej chorobie pacjentowi.Poświęca dużo czasu dla pacjenta,jest uprzejma i bardzo zyczliwa.pozdrawiam Regina

To ważne jeśli lekarz rozumie cierpienie pacjenta i robi wszystko, choć w przypadku RZS + kompresyjne złamania kręgosłupa nie jest to łatwe, aby max zmniejszyć cierpienie.

prawdziwy specjalista w swojej branży , który potrafi podejść do pacjenta kompleksowo