dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawskadr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Maria Tołłoczko-Tarnawska

Stomatolog, Ortodonta

W latach 1984 – 1990 studiowała na II Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza medycyny uzyskała w 1990r.

W ...

W roku 1993, po ukończeniu studiów na Oddziale Stomatologicznym I Wydziału Lekarskiego, otrzymała dyplom lekarza stomatologa .

W 1996 roku uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej, a w1999 – II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji i ortopedii szczękowej.

W roku 2009 obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt. „Ortodontyczno-chirurgiczne postępowanie lecznicze w przypadkach zębów zatrzymanych“.

Od ukończenia studiów do 2014 roku zatrudniona była w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pełniła funkcję asystenta a później adiunkta.

Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie ortodoncji. Brała czynny udział w wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych.

W swoim dorobku naukowym ma kilkanaście publikacji. Jest autorką i współautorką 5 rozdziałów w książce pt.:“Wybrane choroby dziedziczne i wady rozwojowe w praktyce stomatologicznej“ wydanej w 2008r oraz skryptu z dziedziny ortodoncji dla studentów stomatologii.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz active member EOS (Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego).

Leczyłam się w Orto - Royal aparatem stałym, ale niestety dr Tołłoczko nie stosowała się do planu leczenia, który sama zresztą ustaliła. Po ponad roku nie tylko nie było widać efektów leczenia, ale wręcz zniszczyła mi niektóre zęby, nadkruszając je lub piłując do wymarzonego kształtu. Nie jest łatwo to wszystko teraz odwrócić i nie życzę nikomu, żeby znalazł się w moim położeniu - dlatego też postanowiłam podzielić się tu z Wami moim doświadczeniem. Naprawdę nie polecam.

Bardzo fajna z podejścia Pani doktor, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście kontynuuję leczenie i też polecam Panią stomatolog.

POLECAM DOKTOR TOŁŁOCZKO,WIE CO ROBI,WKRÓTCE BĘDĘ MIAŁ ZDJĘTY APARAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY ZE SWOJEGO WYLECZENIA.POLECAM.

jest to naprawde bardzo dobry ortodonta oprocz tego ze posisda bardzo wiele certyfikatów, obronila doktorat z wyróżnieniem, bierze czynny udzial w międzynarodowych konferencjach jej podejscie jest naprawde cudowne oraz leczy kazdego i niedrogo.

Bardzo polecam Panią Doktor,zdrowe podejście do dziecka (mojego trudnego)nie działa pochopnie,usłyszałam,że warto poczekać nic na siłę,zęby da się wyprostować w każdym wieku,młody człowiek,,wydoroślał"i teraz mamy pełną współpracę,i tylko krok do sukcesu.Dr. Tołłoczko to naprawdę rozsądny lekarz.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38