dr hab. n. med. Maria Trusz-Gluza

Kardiolog

Szukam kontaktu do Pani profesor,a mianowicie gdzie teraz przyjmuje i numer telefonu ponieważ ten adres gabinetu pod którym tu widnieje jest nie aktualny.Pani profesor tam juz nie przyjmuje. Jesli ktoś coś wie proszę o odpowiedz.

Jesli ktoś coś wie proszę o odpowiedz.

Bardzo dobry lekarz, specjalista światowej klasy. Mimo, że poszłam do Pani profesor prywatnie zabieg alblacji wykonany został w klinice na Ochojcu. Sprawa okazła się na tyle pilna, że zabieg został umówiony w ciagu miesiąca. Na nastepna wizytę poszłam po dwoch latach i Pani prosor rozpoznała mnie bez problemu. Dzięki jej kompetencji i wiedzy mogę dzis funkcjonować normalnie. Bardzo cierpliwa, dokładna, wszystko tłumaczy i absolutnie nie zmusza do leczenia u niej w klinice pacjent sam decyduje. Najlepszy kardiolog u jakiego byłam, a choruję na serce całe życie. Polecam.

Pani Profesor leczy mojego tatę od 10 lat, jest wspaniałą osobą.Nie raz uratowała mu życie, traktuje pacjentów bardzo indywidualnie i zawsze można liczyć na Panią Profesor.Potrafi poświęcić swój czas prywatny na rozmowę i pomoc pacjentowi.Szkoda,że Pani Profesor jest już na emeryturze,choć prywatnie przyjmuje nadal.