Bardzo mila, kompetentna, jesli nie jest czegos pewna, konsultuje z innymi lekarzami, wspaniale podejscie do dziecka, wykazuje niesamowita cierpkiwosc. Trafilismy do pani doktor, jak nasz synek mial niecale 3 latka, nigdzie wczesniej, nie chcial wspolpracowac ( nie jest latwym pacjentem), pani Turska podeszla do niego z niesamowita cierpliwoscia i udalo sie zdiagnozowac moje dziecko. Barzo polecam tego lekarza.

Witajcie , Pani doktor to złoty człowiek, oby wiecej takich osob pełniło swoja misje . Jest konkretna, zyczliwa, profesjonalna, do zagadnienia podchodzi jako lekarz ale takze jako osoba ludzka ! ma podejscie do dzieci i przede wszystkim jest cierpliwa. Leczy u mojego synka zeza pourazowego .

Witajcie ,
Pani doktor to złoty człowiek,
oby wiecej takich osob pełniło swoja misje .
Jest konkretna, zyczliwa, profesjonalna,
Leczy u mojego synka zeza pourazowego .

RZECZOWO PODCHODZI DO PACJENTA, KONKRETNE ODPOWIEDZI. JEJ CEL TO POMOC PACJENTOWI. NIE WIEM JAK DO INNYCH, ALE DO MOJEGO DZIECKA MA PODEJSCIE I DUZO NAM POMOGLA. ACZKOLWIEK NADAL OBSERWUJEMY WSPOLPRACE Z PANIA DOKTOR, W KONCU CHODZI O MOJE DZIECKO I TO OD TEJ PANI ZALEZY JEGO WZROK. JAK NARAZIE WSZYSTKO OK I JESTESMY ZADOWOLENI. POLECAMY

Wciąż poszukujesz "Okulista Wrocław"?

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław

oko
Olszewskiego Karola 58