lekarz Maria Urbaniak-Iwanowska

Delikatna, nie tylko jako położnik, ginekolog i jest ludzka, "naryta" wiedzą, ma podejście do pacjenta,potrafi rozmawiać z pacjentami. Maryniu, przepraszam. Minęło tyle lat a moje chamstwo mnie gryzie

Maryniu, przepraszam.
Minęło tyle lat a moje chamstwo mnie gryzie

jest kompetentna polecam prowadziła mi ciąże jestem bardzo zadowolona o kosztach nie powiem to zalezy jakie choroby czlowiek ma i co robi jakie badania i to chyba normalne ze jak prywatnie to trzeba zaplacic ale warto Polecam!!!

najlepszy ginekolog jakiego znam. prowadziła pani Urbaniak moja ciąże bliźniacza. wspierała na każdej wizycie bo czasem było ciężko.