lekarz Maria Uryasz-Wichlińska

NAJLEPSZA PANI DOKTOR PEDIATRA JAKA ZNAM!!! Godna polecenia... Zawsze pomoze. WIELKI SZACUNEK DLA LEKARZA Z POWOLANIA... MOJE DZIECKO PANIA DOKTOR UWIELBIA ZRESZTA JA TEZ! Bardzo POLECAM BARDZO!!!;)

U pani doktor leczyłem się będąc jeszcze dzieckiem. Była moim lekarzem prowadzącym. Zawsze miła i uśmiechnięta. Leczone u Niej było też moje rodzeństwo. Gdybym tylko mógł to nadal bym się u pani Marii leczył.

Lekarz jest nawet dobry,pod warunkiem że umawiamy się w tygodniu na wizytę,bo w weekendy to raczej z łaską ,a jeżeli jest się pediatrą i przyjmuje się prywatnie to sobota czy niedziela nie powinna stanowić problemu,brak jakiegokolwiek kontaktu w weekendy.

Bardzo kompetentny pediatra. Z autopsji wiem, że najlepszy w okolicy. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci i jest prawdziwym lekarzem z powołania nie nastawionym wyłącznie na zysk. Z czystym sumieniem polecam Panią Wichlińską.

ja cały czas z córkami chodzę do niej jak tylko one się urodziły naprawdę pani doktor wichlińska jest ciepłą osobą i otwartą i ma podejscie świetne do dzieci moich i jestę z niej zadowolona i mam do niej pełne zaufanie

TAKI SOBIE LEKARZ, NIERAZ NIE WIE CO DOLEGA DZIECKU LECZY NA ZAPALENIE UCHA GDZIE NIE MA TAGO ZAPALAENIA A DZIECKO MIALO KOLKI NIE POLECAM

Kilka razy oddałam dziecko w ręce pani lekarz Wichlińskiej. Zaraz po panu Bancerzu jest najbardziej dostępna. Na wizycie prywatnej traktuje dziecko i rodzica uprzejmie i jakby z troską (niestety daje się już wyczuć fałsz). Podaje leki jak każdy inny pediatra - na wyczucie. Bez badań pod kierunkiem dobrego dobrania antybiotyku. Ostatecznie takie leczenie zmusiło mnie do pilnego zawiezienia dziecka do szpitala. Tam Pani już uprzejmością nie grzeszyła (w końcu nie było tu możliwości wołania 80 zł za 5 min wizyty). Z kolejnym antybiotykiem (i gorączkującym 3 dobę dzieckiem) wysłała nas ...

Kilka razy oddałam dziecko w ręce pani lekarz Wichlińskiej.
Zaraz po panu Bancerzu jest najbardziej dostępna.
Na wizycie prywatnej traktuje dziecko i rodzica uprzejmie i jakby z troską (niestety daje się już wyczuć fałsz). Podaje leki jak każdy inny pediatra - na wyczucie. Bez badań pod kierunkiem dobrego dobrania antybiotyku. Ostatecznie takie leczenie zmusiło mnie do pilnego zawiezienia dziecka do szpitala. Tam Pani już uprzejmością nie grzeszyła (w końcu nie było tu możliwości wołania 80 zł za 5 min wizyty). Z kolejnym antybiotykiem (i gorączkującym 3 dobę dzieckiem) wysłała nas do domu. Po 5 dobach wysokiej gorączki dziecka, dzwonię do tej samej kobiety i pytam "jak długo jeszcze?? ile to ma trwać?? że dziecko ledwie żyje". A Pani na to "proszę przyjechać do mnie za 5 godz. dam mu zastrzyk! - bo na pewno ma zapalenie płuc" !!!
Tego chyba komentować nie muszę.
Jest tak samo beznadziejna jak większość lekarzy!
Dziecko ostatecznie wylądowało w szpitalu ze szkarlatyną.

Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu i traktuje każdego pacjenta indywidualnie.Ma doskonałą pamięć do pacjentów jak i ich chorób i zaleceń.Jest wspaniałym lekarzem z powołania.Jak najbardziej polecam

Niesamowity lekarz z powołania! Świetne podejście do dzieciaczków! Najlepsza pediatra w okolicy!!!

zdecydowanie nie polecam,Pani doktor nie zdjagnozowała po porodzie u mojego synka ciężkiego zapalenia płuc. nie zapewniła dziecku odpowiedniej opieki medycznej gdy dzicko miało ciężką niewydolność oddechową.