dr n. med. Maria Wieczorek-Grohman

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

2,6

Arogancka, niemiła kobieta. Prezkręca fakty, krzyczy, awanturuje się do pacjentów, obraża. ZERO profesjonalizmu.

Pani Dr bardzo arogancka i nieprzyjemna. Ludzi, w tym także dzieci traktuje jak śmieci. Spotkanie z nią to był szok.

Pani Doktor bardzo serdecznie zajęła się naszą 6-cio letnią córką.Wyjaśniała nam wszelkie wątpliwości, mówiła o tym, jaki przebieg będzie miała operacja nerki(skomplikowana;diagnoza była niejednoznaczna). Świetnie wykonała zabieg.Zawsze służyła pomocą i wsparciem psychicznym.Jesteśmy Jej niezmiernie wdzięczni.

Nigdy nie spotkałam lekarza, który byłby tak nieprzystępny i nieprzyjemny. Żadnego zainteresowania pacjentem, przekonanie o swoich racjach i wyższości, nieprzyjemny sposób bycia. Zdecydownaie nie polecam, szkoda nerwów.

Nigdy nie spotkałam lekarza, który byłby tak nieprzystępny i nieprzyjemny.
Zdecydownaie nie polecam, szkoda nerwów.

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman Pozdrawiam i dziękuję z całego serca za życzliwą opiekę, czas poświęcony dla mnie i moich rodziców którzy oddali moje życie i dalsze zdrowię w pani ręce, jest pani jak powiedział mój starszy brat " super bohaterem ". Chcę także podziękować całemu zaspołowi z oddziału chirurgi dziecięcej, wliczając także super panie pielęgniarki które zawsze są pomocne w tych gorszych chwilach ( uśmiechną się, przytulą ). Dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam cały !!!SUPER ODDZIAŁ!!! chirurgi dziecięcej w szpitalu specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie ...

Pani dr n. med. Maria Wieczorek - Grohman

Marcelek wraz z bratem i rodzicami :)