dr n. med. Maria Wieczorkiewicz

Neurolog

Bardzo dokładnie przeprowadzone badanie, wywiad. Pani doktor bardzo pomocna cierpliwa. Serdecznie polecam.

pierwsza wizyta - Pani doktor kompetentna, wyrozumiała, dokładnie zbadała i zdiagnozowała, godna polecenia!

Byłam u Pani Doktor pierwszy raz, byłam razem z babcią. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani Doktor, pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który z taką cierpliwością i zaangażowaniem podchodził do pacjenta.

Leczyłam się ponad rok na bardzo silne bóle głowy nie mogłam normalnie funkcjonować kończyło się na zastrzykach w szpitalu Pani doktor zajęła się mną i dzięki niej już ponad rok funkcjonuję normalnie. To wspaniała ciepła osoba.Mam dla niej wiele szacunku.

u Pani Doktor leczę się dopiero miesiąc, ale mogę powiedzieć że podejście do pacjenta ma wspaniałe, dokładnie stara się pozyskać informacje o pacjencie i na tej podstawie pomóc, to ciepła osoba i budzi ogromne zaufanie, dokładnie wyjaśnia pacjentowi wyniki badać i swoje spostrzeżenia, polecam tego lekarza!

Leczę się u p. doktor od wielu lat, jestem epileptykiem po operacji nowotworowej z zanikiem nerwów wzrokowych. Wspaniały lekarz, życzliwy człowiek.