mgr Maria Wilk

Psycholog

Po tym jak stwierdziłem ze mam myśli samobójcze wysłała mnie do psychiatry, czy to normalne, może, lecz z końcem wytłumaczyła mi ze zegarek mi się spóźnia, jako zegarmistrz ma mistrza u mnie, może miała zły dzień. Tego się trzymajmy, bardzo przyjemna i miła

Jestem długoletnim pacjentem p. Marii. Razem z nią przeszedłem długą i owocną terapię indywidualną. Właśnie Ona pomogła mi dojść do źródła swoich problemów, a jest ich sporo. Mogę tylko polecić jako najlepszego psychologa z jakim miałem do czynienia[ a było ich sporo

20 lat temu spotkałam anioła,o ironio losu teraz jej potrzebuje...uwierz że są ludzie którzy na to czekają,,,

Szczególnie polecam, w momencie różnych kryzysów życiowych profesjonalna pomoc.

Szczególnie polecam, w momencie różnych kryzysów życiowych profesjonalna pomoc.

Najlepsza terapeutka, do której uczęszczałam. Młoda osoba z pojęciem o tym co robi; nie boi się kontaktów z pacjentem.

Najlepszy psycholog z jakim kiedykolwiek prowadziłem terapię zawsze pomoże nigdy nie odmówi :)

świetny psycholog, łatwo prowadzi rozmowe z pacjentem, stara sie pacjentowi nie tylko wytłumaczyć jego problem, ale tez pomaga wyjść na prostą, co ważne nie udziela rad, daje tylko wskazówki potrzebne pacjentowi aby uporac sie z jego ważnym problemem. ja chodze do tego specjalisty już trzy lata, nigdy nie odmówiła mi pomocy nawet jak nie byłem zapisany na wizyte a tylko prosiłem o pomoc. co ważne nie ma dla niej znaczenia czy pacjent siedzi 20 min czy 1 godz, ważne jest dla niej dobro pacjenta, i jego problem. polecam wszystkim tego świetnego terapeute, i uważam, że w chojnicach nie ma lepszego psychologa