lekarz Maria Włodarczyk

Pulmonolog, Neonatolog, Pediatra

Bardzo miła oraz kompetentna osoba. Poświęciła dużo czasu na wywiad oraz badanie dziecka. Podczas wizyty atmosfera zrozumienia i chęci wyjaśnienia trudności. Polecam

Świetny fachowiec!!! leczyła wszystkie nasze dzieci. Bardzo dużo jej zawdzięczamy. Oby więcej takich lekarzy

Kompetentna, z empatią, pomogła mojej córeczce. Oby więcej lekarzy z taką wiedzą i zaangażowaniem

Bardzo kompetentna, dobry fachowiec, doskonale rozumie się z dzieckiem. Wspaniały diagnosta. Można wymieniać tylko same superlatywy o tym lekarzu. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak p. doktor Włodarczyk.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, zapisuje leki możliwie jak najtańsze, ma świetne podejście do pacjenta. Mój syn ma stwierdzoną astmę oskrzelową, po dobraniu leków i odpowiedniego odczulania miał 1 antybiotyk w ubiegłym roku i rok wcześniej. Poprzednie lata były okropne dziecko co miesiąc miało zapalenie oskrzeli więcej czasu spędzało w domu niż w szkole. Polecam

Jestem zadowolona z pani doktor Włodarczyk, bardzo kompetentnie podeszła do leczenia mojego 5 miesięcznego synka. Stara się też dobrać jak najtańsze ale skuteczne leki. Polecam

Spotkałam się z tą panią w szpitalu, niestety jest to bardzo niemiła kobieta, wręcz wrogo nastawiona do pacjęta. Po pierwszym pobycie w szpitalu Pani dr zdecydowała, że będę miała wykonane pewne badanie, jednak gdy po 2 miesiącach pojewiłam się tam ponownie to Pani dr stwierdziła że "przyszłam chyba tylko poleżeć". No cóż w takim miejscu jak to, gdzie lekarz ubliża pacjętowi nie sądzę, że ktoś chciałby "poleżeć". Naprawdę nie polecam wizyt u tej Pani.