lekarz Maria Włoszczyńska

Lekarz rodzinny

Bardzo polecam Panią Doktor. Miła i sympatyczna atmosfera podczas wizyty. Fachową opieka lekarską i pomoc Kiedy zachodzi taka potrzeba

Sympatyczna osoba o dużym poczuciu humoru. Otwarta na ludzi . Kompetentny lekarz. Godny zaufania. Zawsze można liczyć na fachową pomoc i opiekę medyczną. Nigdy nie pozostawi w potrzebie. Negatywne sytuacje są po to aby je naprawiać. Bardzo polecam Panią Doktor..

Miła,sympatyczna i towarzyską osoba. Przyjacielsko nastawiona do ludzi. Kompetentny i polecany lekarz. Zawsze pomoże i nie pozostawi w potrzebie.

Nie polecam tego lekarza. Główną przyczyną z jaką się spotkałam, odbierając w rejstracji skierowanie do poradni ortopedycznej to niedyspozycja pani doktór w godzinach i miejscu pracy objawiająca się nieciekawym ,podejrzanym wyglądem i sztucznym dziwnym zachowaniu. Co do opieki lekarskiej i zdrowotnej nie wypowiadam się bo dzięki Bogu nie jestem pacjentką dr. włoszczyńskiej. Ciekawość ,wtrącanie się w czyjeś życie. Jak i wścibianie nosa w nie swoje sprawy-to jedyne prawdziwe oblicze tej pani. Leczenie pozostawia wiele do życzenia. A leki jakie przepisuje pani doktór mogą mieć przykre konsekwencje -najbardziej u osób w ...

Nie polecam tego lekarza.
Główną przyczyną z jaką się spotkałam, odbierając w rejstracji skierowanie do poradni ortopedycznej to niedyspozycja pani doktór w godzinach i miejscu pracy objawiająca się nieciekawym ,podejrzanym wyglądem i sztucznym dziwnym zachowaniu. Co do opieki lekarskiej i zdrowotnej nie wypowiadam się bo dzięki Bogu nie jestem pacjentką dr. włoszczyńskiej. Ciekawość ,wtrącanie się w czyjeś życie. Jak i wścibianie nosa w nie swoje sprawy-to jedyne prawdziwe oblicze tej pani. Leczenie pozostawia wiele do życzenia. A leki jakie przepisuje pani doktór mogą mieć przykre konsekwencje -najbardziej u osób w podeszłym wieku.

barzdzo dobry specjalista, godny polecenia, bardzo mi pomógł

barzdzo dobry specjalista, godny polecenia, bardzo mi pomógł

lekarz z powołania .wrażliwy i kompetentny polecam

lekarz z powołania .wrażliwy i kompetentny
polecam

sama oświadcza,ze leczą ''piguły''a nie lekarz i tylko to zaleca.Podczas wizyty gadka na różne tematy z pomijaniem choroby.Po dniach ustawowo wolnych od pracy,widoczna jest ''niedyspozycja''lekarki

ma miły i spokojny sposob mówienia.Mozna z dr.gadac i gadac,ale nie na tematy zdrowia.Człowieka,ktory w jej mniemaniu popełnił kiedys bład,należy zniszczyć.W takim przypadku jej msciwosc jest bezwzględna i zrobi wszystko aby zadowolić swoje chore ego systematycznie niszcząc człowieka

wiele można pogadać,ale nie na temat zdrowia

wiele można pogadać,ale nie na temat zdrowia