lekarz Maria Wojszko-Stefaniak

Lekarz rodzinny

1,8
1,5

Ta baba to jakiś niesmaczny żart.Poziom ,który sobą reprezentuje jest żałosny.Chamska i wścibska i do tego stawia bardzo błędne diagnozy.NIE POLECAM!!!!!!

Pani lekarz, stwierdziła że nie ma czasu czytać przepisów odnośnie wystawiania recept a pacjent ma prawo zmienić lekarza. To ostatnie bardzo POLECAM. Nie spełniony lekarz, którego praca polega na przepisywaniu leków z karty pacjenta....

Lekarka arogancka, wogóle nie zainteresowana problemami(zdrowotnymi) pacjenta. Rzemieślnicze podejcie do pracy. Jej prywatne animozje do pacjenta maja wpływ na jej diagnozę.W myśl zasady "nie lubie cie to zdychaj" Cała ta przychodnia jest nastawiona na interes a nie słuzbe w imie Hipokratesa.Nie jesteś produktem ani podmiotem kontraktu jestes człowiekiem więc idź do lekarza nie bizneswomen.