Mialam do czynienia z Pania doktor kilka dni temu i mimo, ze mialam wystawione skierowanie na USG przez lekarza rodzinnego, pierwszy raz w zyciu, z powodu dziwnego bolu w okolicy ledzwi i dolu brzucha, poczulam sie jak hipochondryczka, ktora nie ma co robic tylko wymysla sobie nowe dolegliwosci i sama interpretuje swoje symptomy. Pani doktor co prawda bardzo dokladnie mnie zbadala i nie watpie w jej kompetencje jako specjalisty w dziedzinie badan USG jednak jej samo podejscie, gdy wmawiala mi ze nie widzi zeby nie bolalo (nie weszlam do gabinetu ...

Pani doktor co prawda bardzo dokladnie mnie zbadala i nie watpie w jej kompetencje jako specjalisty w dziedzinie badan USG jednak jej samo podejscie, gdy wmawiala mi ze nie widzi zeby nie bolalo (nie weszlam do gabinetu zgieta w pol, a pewnie powinnam - bylam wczesnie zmuszona wziac silna tabletke przeciwbolowa) raczej nie zacheci mnie, zeby skorzystac drugi raz z jej uslug. I nie chodzi tu o klepanie po plecach i mowienie, jak mi przykro, ze Pania boli jednak wydaje mi sie ze wiekszosc z pacjentow, zna swoje cialo i jego reakcje i w momencie kiedy decyduje sie pojsc do lekarza, ma podejrzenia ze dzieje sie cos innego niz zazwyczaj. Tak jak w moim przypadku.
Generalnie polecam jako specjaliste, jednak zastanowie sie dwa razy zanim bede chciala zostac tak potraktowana, jak ostatnio.

Uwielbiam tą panią. Jest sympatyczna, poświeca zawsze dużo czasu. Robi bardzo dokładne zdjęcia USG, nie żałuję kliszy. W Wilanowie w Medicover zrobili takie zdjęcie, że nie nadawało sie do opisu. Dlatego bardzo polecam udać sie do p. Marii. Na pewno dobrze sie zaopiekuję pacjentem.

P.dr Wyhowska jest lekarzem przez duże "L" Bardzo się cieszę, że mogłam skorzystać z usług p. doktor. Zawsze będę zabiegała, aby korzystać z Pani usług i porady. Szkoda, że takich lekarzy nie ma znacznie więcej.

to jest lekarz z powołania .Takich lekarzy brakuje w naszym kraju.Wielkie ukłony dla pani doktor.

Pani dr Wyhowska prawidłowo postawiła diagnozę i przeznaczyła mi dużo czasu na wytłumaczenie przyczyny i planowania dalszego lekarza. Jest miła, uprzejma i wzbudza zaufanie.

bardzo mila Pani doktor badanie na poziomie dobrym w sumie mozna polecic.

bardzo mila Pani doktor badanie na poziomie dobrym w sumie mozna polecic.

Wciąż poszukujesz "USG Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana