dr n. med. Maria Wysocka-Bąkowska

Neurolog

Nieprofesjonalna Pani, której lekarzem w tym wypadku nazwać nie można. Ostrzegam przed zapisywaniem się do niej. Była bardzo nieprofesjonalna oraz niemiła podczas wywiadu, zadawała pytania nie związane z moim problem. W kółko zadawała te same pytania, pomimo udzielanych wcześniej odpowiedzi. Sugerowała, że mam zmienić swoich lekarzy, do których chodzę prywatnie, na tych z enelmedu. Jeżeli odpowiadałam na pytania, moja odpowiedź nie była brana pod uwagę i ponownie zadawała mi to samo pytanie. Pytała się jak długo trwa u mnie ból głowy, potem sama stwierdziła że po tabletkach ból mija i że kłamie odpowiadając na pytanie. Notatki które otrzymałam po wizycie były zrobione w sposób chaotyczny i sugerowały że kłamie. Nie przepisała mi wszystkich badań, które chciała uzasadniając swoją decyzję słowami: "Bo nie". To była moja pierwsza wizyta u neurologa i podejrzewam że ostatnia.

Kompetentna , cierpliwa, uprzejma tłumaczy przyczyny choroby , godna polecenia. Wizyta i leczenie nie jest straconym czasem.

od wielu lat cierpie na migrene teraz nie pamietam co to jest,cierpienie.

od wielu lat cierpie na migrene teraz nie pamietam co to jest,cierpienie.

lekarz godny zaufania wspanialy specialista

lekarz godny zaufania wspanialy specialista

Konkretna, rzeczowa, kompetentna lekarka. Można o wszystko zapytać.

Konkretna, rzeczowa, kompetentna lekarka. Można o wszystko zapytać.

Krzykliwa. Podnosi głos na pacjenta zamiast uspokoić go przez co pacjent bardziej się stresuje.