Super kompetentna u moich dzieci zawsze trafione diagnozy. Super podejście do dzieci w różnym wieku. Pani dr bardzo konkretna. Polecam i pozdrawiam

Bardzo polecam panią doktor. Sama byłam pod jej opieką, pomogła mi wiele razy, nigdy nie odmówiła pomocy. Przyjeżdżała nawet do domu w nagłych przypadkach. Moja mama po tym jak ukończyłam 18 lat i musiałam wybrać sobie nowego lekarza, poszła do pani Zagórskiej w podzięce z kwiatami. To chyba wystarczający argument na to,że jest naprawde świetnym lekarzem. :)

Pani doktor zawsze stawiała trafne diagnozy, zawsze pomaga i przyjmie w przychodni dodatkowe osoby. Zdecydowanie polecam Panią Zagórską, leczy moje dzieci od 11 lat. Jest lekarzem opanowanym i bardzo rozsądnym

Wspaniała lekarka. Leczy moje dzieci, zawsze stawia właściwe diagnozy, ma świetne podejście do małych pacjentów. Szczerze polecam !!!!

Szczerze polecam !!!!

Polecam.bardzo dobry lekarz, pediatra, człowiek. Pani doktor leczyła moje dzieci,zawsze diagnozy były trafne,leczenie konkretne i skuteczne.Moje dzieci skonczyły 18 lat i niestety musimy zapisać się do internisty.bardzo żałujemy że nie możemy być pod dalszą opieką pani Zagórskiej.Badzo dziękujemy Pani Marii Zagórskiej.

Polecam.bardzo dobry lekarz, pediatra, człowiek.

Pediatra z powołania! Szczerze polecam!

Pediatra z powołania! Szczerze polecam!

Leczę moje kolejne dziecko u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona . Śmiało mogę polecić jako specjalistę chorób płuc dla dzieci.

Przykro mi wystawiać taki komentarz lekarzowi z wieloletnim stażem i wydawałoby się doświadczeniem i odpowiednimi kompetencjami. Ale już nigdy nie pójdę z dzieckiem do tej Pani. Jest bardzo nie miła, wielokrotnie stawiała dziecku błędne diagnozy, leczyła antybiotykami chorobę, którj nie było. Kilkakrotnie odmówiła przyjęcia dziecka z gorączką. Kiedyś odmówiła wizyty domowej (prywatnej), stwierdziła, że szybciej dojdziemy do przychodni (z bardzo chorym dzieckiem). Nie polecam nikomu.

p dr najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecamy sarafinki

p dr najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecamy sarafinki

Super lekarz, bardzo konkretny, nie panikujący, zawsze na czasie ze wszystkimi nowymi zaleceniami, współpracujący z rodzicami, nie boi sie trudniejszych przypadków

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Gdańsk"?

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk