Pani pediatra bardzo dobra, bardzo fajne podejście do dzieci, uspokoja, tlumaczy rodzicom, ale ma JEDNA I BARDZO ISTOTNĄ WADE: WIZYTA POTRAFI OPÓŹNIĆ SIĘ NAWET O 1,5 GODZINY! Trudno czekać z maleńkim dzieciaczkiem do tego jeszcze chorym> Panie rejestratorki, a szczególnie jedna BARDZO NIE MIŁA, wogóle w rejestarcji syf i charmider!

Super lekarz. profesjonalne podejście do pacjenta. Od samego początku wzbudza zaufanie.Leczyłam się u pani doktor wiele lat, teraz leczy także moje dzieci. Stawia bardzo trafne diagnozy. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Pani doktor od samego początku wzbudza zaufanie u pacjentów. Profesjonalne podejście do pacjentów sprawia, że stawia trafnie diagnozy. Leczymy się całą rodziną u niej od kiedy pojawiła się córka. Zawsze służy pomocą i radą.

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Naprawdę polecam

Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Naprawdę polecam

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zielona Góra"?

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

Robert Sapa

Lekarz rodzinny
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra