lekarz Maria Zdzieblik

Pediatra

Jeden z najlepszych lekarzy na Śląsku ma ogromną wiedzę i duże kompetencje prawdziwy lekarz z powołania! Dziękujemy Pani za pomoc ponieważ była Pani jedyną osobą która tak kompleksowo zbadała i wyleczyła nasze dziecko! BARDZO POLECAM

wpełni zaangażowana w leczenie, jako jedyna odbierała telefon wieczorami i w weekendy by pomóc lub udzielić porady. Serdecznie Pani dziękujemy!

polecam wszystkim,bardzo pomogła mojemu dziecku,jako jedyna odbierała telefon wieczorami i w wekendy by udzielić porady lekarskiej.Jestem za to bardzo wdzięczna.Dziękuję.

Bardzo miła ,sypmatyczna,wyruzumiała pani z duzym podejsciem do dzieci.

Bardzo miła ,sypmatyczna,wyruzumiała pani z duzym podejsciem do dzieci.

Bardzo kompetentne podejscie do małych pacjentów jak i rodziców bardzo dobrze wystawione diagnozy takiego lekarza ze swieca szukac ja moje dziecko lecze u pani dr. od urodzenia i nie tylko prywatnie ale w przychodni tez polecam

polecam wszystkim,jest świetnym lekarzem

polecam wszystkim,jest świetnym lekarzem

WSPANIAŁY LEKARZ, POD KAŻDYM WZGLĘDEM ,polecam każdemu, kto musi się do lekarza udać z dzieckiem

Polecam,!!!!!!!!! bardzo nam pomogła kierując do odpowiednich specjalistów, dużo ciepła i cierpliwości.

Polecam,!!!!!!!!!

Wizyta u pani Marii to przyjemność zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Jest bardzo miła, wysłucha i odpowie na każde pytanie, doradzi. Ciepłym, spokojnym i kompetentnym słowem zdobywa zaufanie swoich małych pacjentów oraz dorosłych.

świetna Pani dr. Szkoda, żed już nie pracuje na Zubrzyku. Polecam.

świetna Pani dr. Szkoda, żed już nie pracuje na Zubrzyku. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Ornontowice"?

Zwycięstwa 77
43-178 Ornontowice