lekarz Maria Zdzieblik

Pediatra

Nie polecam! Kilkakrotnie Pani doktor wystawiła złą diagnoze i bagatelizuje objawy Już dziecka w jej ręce bym nie oddała

Nie polecam!
Kilkakrotnie Pani doktor wystawiła złą diagnoze i bagatelizuje objawy
Już dziecka w jej ręce bym nie oddała

Jeden z najlepszych lekarzy na Śląsku ma ogromną wiedzę i duże kompetencje prawdziwy lekarz z powołania! Dziękujemy Pani za pomoc ponieważ była Pani jedyną osobą która tak kompleksowo zbadała i wyleczyła nasze dziecko! BARDZO POLECAM

wpełni zaangażowana w leczenie, jako jedyna odbierała telefon wieczorami i w weekendy by pomóc lub udzielić porady. Serdecznie Pani dziękujemy!

polecam wszystkim,bardzo pomogła mojemu dziecku,jako jedyna odbierała telefon wieczorami i w wekendy by udzielić porady lekarskiej.Jestem za to bardzo wdzięczna.Dziękuję.

Bardzo miła ,sypmatyczna,wyruzumiała pani z duzym podejsciem do dzieci.

Bardzo miła ,sypmatyczna,wyruzumiała pani z duzym podejsciem do dzieci.

Bardzo kompetentne podejscie do małych pacjentów jak i rodziców bardzo dobrze wystawione diagnozy takiego lekarza ze swieca szukac ja moje dziecko lecze u pani dr. od urodzenia i nie tylko prywatnie ale w przychodni tez polecam

polecam wszystkim,jest świetnym lekarzem

polecam wszystkim,jest świetnym lekarzem

WSPANIAŁY LEKARZ, POD KAŻDYM WZGLĘDEM ,polecam każdemu, kto musi się do lekarza udać z dzieckiem

Polecam,!!!!!!!!! bardzo nam pomogła kierując do odpowiednich specjalistów, dużo ciepła i cierpliwości.

Polecam,!!!!!!!!!

Wizyta u pani Marii to przyjemność zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Jest bardzo miła, wysłucha i odpowie na każde pytanie, doradzi. Ciepłym, spokojnym i kompetentnym słowem zdobywa zaufanie swoich małych pacjentów oraz dorosłych.