Marian Babczyński

2,9
3,4
3,5
2,7

Na portalu społecznościowym Nasza Klasa przy opisie własnej osoby ten lekarz pisze o sobie cytuję " dentysta sadysta", jak widać 'niedaleko pada jabłko od jabłoni'...

Nie polecam!Nie polecam.Nie polecam.Nie polecam.Nie polecam.Nie polecam.Nie polecam.Nie polecam.Niepolecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam.

Super lekarz. Miły, potrafi doradzić i przede wszystkim nie naciąga pacjenta na zbędne koszty. Polecam tego lekarza:)

Usuwałem 8-emkę. Uwierzycie albo i nie chłop wiedział co robi i trwało to chwilkę a co najciekawsze - nie bolało - aż sam byłem w szoku po doświadczeniach z innymi lekarzami w tej dziedzinie

Najlepszy dentysta jakiego znam. Zawsze bałam się dentysty, a Pan Babczyński potrafi leczyć tak, że nie ma się czego bać :)))

Leczę się dr Babczyńskiego od lat. Profesjonalny, konkretny, bardzo uprzejmy. Polecam każdemu!

Kiedy zrobiłeś drugą specjalizację ? Pozdrawiam

Kiedy zrobiłeś drugą specjalizację ? Pozdrawiam

odradzam gabinet brudny, lekarz nie polecam .

odradzam gabinet brudny, lekarz nie polecam .