Marian Babczyński

Nie mogę złego słowa powiedzieć o tym specjaliście. Mega profesjonalne podejście. Usuwanie 8 bezbolesne i w ciągu kilku minut było po sprawie. Polecam

Niestety nie polecam chodziłem tam przez wiele lat i często robiła się próchnica wtórna, na szczęście jest już wielku innych dentystów z górnej półki nie to co Babczyński.

Super lekarz. Miły, potrafi doradzić i przede wszystkim nie naciąga pacjenta na zbędne koszty. Polecam tego lekarza:)

odradzam gabinet brudny, lekarz nie polecam .

odradzam gabinet brudny, lekarz nie polecam .

Najlepszy dentysta jakiego znam. Zawsze bałam się dentysty, a Pan Babczyński potrafi leczyć tak, że nie ma się czego bać :)))

Leczę się dr Babczyńskiego od lat. Profesjonalny, konkretny, bardzo uprzejmy. Polecam każdemu!

Usuwałem 8-emkę. Uwierzycie albo i nie chłop wiedział co robi i trwało to chwilkę a co najciekawsze - nie bolało - aż sam byłem w szoku po doświadczeniach z innymi lekarzami w tej dziedzinie

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.