Marian Babczyński

3,5
3,3
3,7
3,5

Niestety nie polecam chodziłem tam przez wiele lat i często robiła się próchnica wtórna, na szczęście jest już wielku innych dentystów z górnej półki nie to co Babczyński.

Super lekarz. Miły, potrafi doradzić i przede wszystkim nie naciąga pacjenta na zbędne koszty. Polecam tego lekarza:)

Usuwałem 8-emkę. Uwierzycie albo i nie chłop wiedział co robi i trwało to chwilkę a co najciekawsze - nie bolało - aż sam byłem w szoku po doświadczeniach z innymi lekarzami w tej dziedzinie

Najlepszy dentysta jakiego znam. Zawsze bałam się dentysty, a Pan Babczyński potrafi leczyć tak, że nie ma się czego bać :)))

Leczę się dr Babczyńskiego od lat. Profesjonalny, konkretny, bardzo uprzejmy. Polecam każdemu!

odradzam gabinet brudny, lekarz nie polecam .

odradzam gabinet brudny, lekarz nie polecam .