dr Marian Chrobot

Chirurg urazowy, Ortopeda

Wizyta u ortopedy marcina w szpitalu w miechowie. Kolano boli od 2 lat po kontuzji. Stwierdził, że nic mi nie jest, nie potrzebuję ani diagnozy ani leczenia, nie zlecił żadnych badań, dosłownie nic się nie dowiedziałem. Usłyszałem, żeby z byle kontuzją nie przychodzić do szpitala. Nie polecam, z takim podejściem tylko zaszkodzi ludziom

Bardzo dobre podejście. Bardzo duże zaangażowanie , którego nigdzie nie uzyskałem. Potrafi doradzić i indywidualnie a nie ogólnikowo określić zakres leczenia. Bardzo miły i sympatyczny. Dla mnie Osoba godna 100% zaufania.

Ja mam wszczepione dwie endoprotezy, jedną robiłam na Modrzewiowej, drugą za pół roku w prywatnej klinice KołoStrzelnicy. Obie endoprotezy wszczepiał dr Marian Chrobot. Jestem bardzo zadowolona, to jest naprawdę wspaniały fachowiec. Zna się na tym co robi. Zaznaczam, ze przed operacjami już nie chodziłam, teraz biegam i nic nie boli. Dziękuję doktorze. Jesteś wspaniały!!!

Żle mi się rozmawiało.To już nie te czasy.To ja wybieram lekarza.I wybrałam.Dr Jaworskiego.Nie jestem podmiotem do którego mówi się jak do petenta.

Bylam operowana 30-12-2013 wstawiona entoproteza biodra przez dr Mariana Chrobota..To wspanialy lekarz Po 2,5 miesiaca chodzilam bez kul.Dziekuje p.doktorze z calego serca..

Czasem wygląd bardzo myli.Pierwsze wrażenie i zachwyt też.Tylko tyle.Pod rozwagę....Nie chcę psuć opinii.ale....

Nie znam równie kompetentnego lekarza mąż zawdzięcza mu swoją sprawność fizyczną , która nie jest przeszkodą w życiu zawodowym i osobistym , a jest po wymianie obu panewek stawów biodrowych. Polecam z całego serca dr Chrobota . Anetta

W tej ankiecie zabrakło pytania:czy się "ceni"? Oj tak.Pan doktor G.,to przy nim "cienki Bolek".:)

Operowania byłam przez Doktora w prywatnym szpitalu .Byl to mój wybór.Operację przeprowadził Pan Doktor perfekcyjnie.Jest to fachowiec z najwyższej półki.Czuję się świetnie.Bez najmniejszych powikłań.Miałam wstawioną protezę stawu biodrowego.Co mogę dodać? D Z I Ę K U J Ę :))

Arogancki,ironiczny,potraktował mnie oschle a zwracał się do mnie jak do osoby która nie rozumie co się do miej mówi.Zdecydowanie odradzam!