Marian Dekiel

Miałem szczęście, że trafiłem do tego gabinetu. Pól dnia spędziłem na poszukiwaniu dentysty, który przyjmuje w weekend, aż zadzwoniłem na nr tel. który znajduje sie na tej stronie.

Każdemu mogę polecić tego stomatologa, pełen profesjonalizm i doświadczenie. Wizyta u niego to niemal przyjemność gdy wychodzi się z gabinetu i jest po bólu jak ręką odjął. Bardzo dobre znieczulenia, nie ma mowy żeby bolało, czuć jedynie ukłucie igły i nic więcej. To wszystko za nie wielkie pieniądze, najlepszy i najtańszy dentysta w TG!

Lekarz jakiego można spotkać tylko w Leśnej Górze. Nie patrzy na godziny pracy, patrzy na pacjenta. Z potwornym bólem zęba przyjął mnie w sobotnie popołudnie. Porządnie znieczulił, wyrwał, do tego tylko za 80,oo zł. Jestem bardzo wdzięczny, serdecznie dziękuję. POLECAM

Jestem bardzo wdzięczny, serdecznie dziękuję. POLECAM

najlepszy stomatolog do jakiego można trafić. poświęca czas, tłumaczy, ma niesamowite podejście do pacjenta, a przede wszystkim jest fachowcem.ratuje zęby, nie rujnując przy tym portfela.

Miły Pan z wieloletnim doświadczeniem. Ceny nie są wygórowane. Polecam

Miły Pan z wieloletnim doświadczeniem. Ceny nie są wygórowane. Polecam