dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła. Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości. Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.

Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.

Bardzo dobry lekarz wyleczyl u mnie zakrzepice zyl dzieki ogromnej wiedzy i doswiadczeniu uratowal noge od amputacji polecam wszysztkim pacjeta.

Specjalista godny polecenia. Bardzo miły i profesjonalny lekarz.Wizyta przebiega w miłej atmosferze.

Bardzo dobry lekarz. Miły, kompetentny, wie co robi. Pełen empatii. Po 2,5 roku leczenia u innego lekarza, ojciec trafił do Pana doktora Długaja, prawidłowa diagnoza i okazało się, że w ciągu 3 tygodni można wyleczyć coś co inny lekarz leczył latami. Dzięki Panu Doktorowi mój tata nie stracił nogi. Polecam, świetny lekarz, oddany swojej pracy.

Jestem bardzo zadowolona, żeby wszyscy lekarze byli tacy jak ten to połowa ludzi by wiedziała co im dolega !! jestem bardzo zadowolona nie dałabym 5 punktów a 10.

Wspaniały Doktor, operował mnie po bardzo poważnym wypadku (3 lekarzy zrezygnowało z operacji- bali się, bo za małe szanse na przeżycie) Dr. Długaj się tego podjął i żyję!

Świetny lekarz. Polecam. Operował mnie dwa lata temu. I wszystko jest ok!

Świetny lekarz. Polecam. Operował mnie dwa lata temu. I wszystko jest ok!

godny polecenia,zdolny chirurg,posiadający duże doświadczenie,pomocny i życzliwy cechy rzadko spotykane wśród młodych lekarzy

POLECAM WSZYSTKIM, SZUKAŁEM POMOCY U WIELU LEKARZY I OLEWALI MOJE DOLEGLIWOSCI, ZROBIL DIAGNOSTYKĘ I OKAZAŁO SIĘ , ZE MUSZĘ PODDAĆ SIE OPERACJI, JESDTEM PO I WRESZCIE CZUJĘ ŻE JEST DOBRZE- URATOWAL MI RĘKĘ -BYŁ FLEBIT I GODZINY DZIELIŁY MNIE OD AMPUTACJI

Super lekarz, bardzo dobry człowiek. Polecam.

Super lekarz, bardzo dobry człowiek. Polecam.