lekarz Marian Duda

Lekarz godny polecenia bardzo dobry i doświadczony polecam w 100 procentach już od pierwszego roku życia syna jeździmy do niego dziś ma 11 i dalej u niego się leczy.

Moi rodzice od zawsze sie u Pana Doktora lecza i ja rowniez. Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim jesli nie chca zwolnien na tygodnie i lrkkich pastylek na gardlo od lekarzy rodzinnych. Pan Doktor Duda konkretnie i szybko wyleczy.

świetny lekarz , trafia od razu z diagnozą ,co najważniejsze skuteczny w leczeniu.Jak najbardziej godny polecenia!!!!!

Szkoda, że nie można oceniać lekarzy na "6".

Szkoda, że nie można oceniać lekarzy na "6".

Lekarz z doswiadczeniem, godny polecenia!!! Moja coreczka codziennie pyta czy pojdziemy do doktora Dudy:) dziekujemy panie doktorze.

Specjalista z duszą kompetentny,doświadczony zdrowie i życie dziecka jest dla niego najwyższą wartością.