Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,zawsze gotowy zeby pomóc,pracujacy ponad miarę....czasem martwię się o doktora,ze sam za mało dba o siebie...dla mnie to taki współczesny doktor Judym,idealista i człowiek pracy oddany ludziom, może gdyby do doktora zaczeli chodzić ,,nasi'' lekarze jako pacjenci ,może by się czegoś nauczyli,wyciągneli wnioski ,spostrzegli kontrast w podejściu, wyhamowaliby własną wybujałą interesowność i zarozumialstwo....Uczesticząc w ,,lekcji''na tamat zdrowia w przedszkolu, padło pytanie skierowane do maluchów, ,,Co trzeba zrobić gdy jest się chorym, do kogo się udać...?dzieci chórkiem odpowiedziały- do doktola FLUDLA :)Wszystkiego najlepszego dla Pana Doktora

witam.Serdecznie polecam Pana marjana fludra.Otoz ten Pan jest uczciwy,nie patrzacy na zasoby finansowe ,moge poswiadczyc ze zdazylo sie ze bylem bez grosza a Pan doktor przyjol mego syna bez zadnego ale.bylem zdziwiony ze tacy ludzie istnieja,nie prawdo podobne.Ten czlowek patrzy na dobro dziecka,choc na tyle naglowie gdyz jesli chodzi omnie i ma opinie jest najlepszy na powiat Gniezninski i nie tylko.naprawde ciezko sie dostac do Pana Fludra ale probojcie bo warto.pozdrawiam

To wspaniały człowiek i cudowny lekarz.Oby żył wiecznie.Leczył nie jedno dziecko w mej rodzinie i wśród znajomych. A teraz te dzieci leczą u p. doktora swoje dzieci. Polecam

Bardzo kompetentny lekarz. Mało takich w okolicach Gniezna. Po niedoleczonych migdałkach, pobycie w szpitalu, każdy lekarz zasypywał mi kolejny antybiotykami nawet dokładnie mnie nie badając. Dopiero doktor Fluder w ciągu jednej wizyty przeprowadził dokładny wywiad, przebadał i stwierdził, że złe samopoczucie, ciągłe objawy przeziębienia to efekt uboczny po antybiotykach. Doradził naturalny lek na odporność, dietę i po tygodniu już odczuwałam wyraźną poprawę. Doktor Fluder pamięta swoich pacjentów, często dopytuje jak zdrówko, przyjmuje wszystkich. Kobiety z dziećmi często moga liczyć na jego pomoc nawet w środku nocy. Podczas konsultacji wyników badań, dodatkowych wizyt często nie pobiera pieniędzy. W specjalistycznym leczeniu czesto doradza odpowiednie publikacje medyczne, sam dużo czyta, jest dobrze zorientowany w nowościach medycznych.

Zadziwiający lekarz, Pacjent odnosi wrażenie,iż jego problem zdrowotny i on sam to najistotniejsza sprawa dla tego lekarza we wszechświecie . Może to dziwnie zabrzmi ,ale jego postać otoczona jest on jakąś jasnością. Nigdy w swoim życiu nie czułam się tak spokojnie ,komfortowo u żadnego lekarza.To lekarz fenomen.Diagnozy i leczenie mega profesjonalne.Specjaliści ,których poleca są podobnej natury jak on sam. np. doc. Kaźmierski- neurolog.

Lekarz jedyny w swoim rodzaju, pacjenta traktuje z wielkim szacunkiem. Przy okazji wizyty z jednego powodu interesuje się innymi możliwymi uszczerbkami na zdrowiu. Osobiście będąc u doktora z synkiem miałam zbadane piersi czy wszystko w porządku.

Lekarz z powołania. Nigdy nie oszukiwał mnie jeśli nie wiedział z jaką chorobą ma do czynienia, tylko wyciągał przy mnie kopendium rzadkich chorób dziecięcych, czytał, tłumaczł i doradzał gdzie można się udać po pomoc. Bardzo rzadko pobiera wynagrodzenie za udzielenie pomocy, a jeśli już chcę zapłacić z poczucia ludzkiej przyzwoitości to muszę wciskać pieniądze na siłe. Doktor Fluder jest naszym oparciem w chorobie, zawsze możemy na niego liczyć, nigdy nie odmówi choć mam wrażenie, że czsem jest bardzo zmęczony. Podziwiam go i gratuluję mu z całego serca. OBY ŻYŁ 100 LAT ALBO I WĘCEJ!!!!

Jedyny lekarz do którego mam zaufanie.Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy. Jest w stanie pracować dla swoich małych pacjentów od rana do rana po 20 godzin w ciągu doby!!! Niewątpliwie lekarz z powołaniem.

DOKTOR FLUDER TO LEKARZ Z POWOŁANIA ZALEŻY MU NA PACJĘCIE ROBI WSZYSTKO BY WYLECZYĆ ,ALE TAKŻE BADA PRZYCZYNY DANEJ CHOROBY JEST GODNY POLECENIA

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,niezastąpiony leczyłam moje dzieci teraz moje dzieci leczą swoje dzieci,nie ma dnia ani nocy aby pan doktor odmówił porady ,koszt wizyty rozkłada się na kontrole za które nie płacimy,po prostu więcej takich lekarzy w Gnieźnie

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gniezno"?

Tumska 10

Libelta 39 lok. 2
Zespól Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie
ulica Św. Jana 9
62-200 Gniezno
Zakład Opieki Zdrowotnej Pracownia Rentgenodiagnostyki "TOMMA"
Poznańska 15/17
62-200 Gniezno
Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Zakład Paliatywnej Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji w Gnieźnie
ŁĄCZNICA 7
Mazowiecka 10