Lekarz z powołania, najlepszy z najlepszych.Nigdy nie odmówi pomocy. Kompetentny,cierpliwy , wszystko spokojnie wytłumaczy i przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wychodząc z gabinetu czujemy się uspokojeni i wiemy że lepiej nie mogliśmy trafić, nie tak jak w przychodni 3 minuty i nie wiadomo nic (antybiotyk i do domu, a później jeszcze kolejny i kolejny) .

To wspaniały człowiek i cudowny lekarz.Oby żył wiecznie.Leczył nie jedno dziecko w mej rodzinie i wśród znajomych. A teraz te dzieci leczą u p. doktora swoje dzieci. Polecam

Jedyny lekarz do którego mam zaufanie.Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy. Jest w stanie pracować dla swoich małych pacjentów od rana do rana po 20 godzin w ciągu doby!!! Niewątpliwie lekarz z powołaniem.

Lekarz jedyny w swoim rodzaju, pacjenta traktuje z wielkim szacunkiem. Przy okazji wizyty z jednego powodu interesuje się innymi możliwymi uszczerbkami na zdrowiu. Osobiście będąc u doktora z synkiem miałam zbadane piersi czy wszystko w porządku.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,zawsze gotowy zeby pomóc,pracujacy ponad miarę....czasem martwię się o doktora,ze sam za mało dba o siebie...dla mnie to taki współczesny doktor Judym,idealista i człowiek pracy oddany ludziom, może gdyby do doktora zaczeli chodzić ,,nasi'' lekarze jako pacjenci ,może by się czegoś nauczyli,wyciągneli wnioski ,spostrzegli kontrast w podejściu, wyhamowaliby własną wybujałą interesowność i zarozumialstwo....Uczesticząc w ,,lekcji''na tamat zdrowia w przedszkolu, padło pytanie skierowane do maluchów, ,,Co trzeba zrobić gdy jest się chorym, do kogo się udać...?dzieci chórkiem odpowiedziały- do doktola FLUDLA :)Wszystkiego najlepszego dla Pana Doktora

DOKTOR FLUDER TO LEKARZ Z POWOŁANIA ZALEŻY MU NA PACJĘCIE ROBI WSZYSTKO BY WYLECZYĆ ,ALE TAKŻE BADA PRZYCZYNY DANEJ CHOROBY JEST GODNY POLECENIA

Rewelacyjny lekarz.Leczył mnie a teraz leczy moje dzieci.

Rewelacyjny lekarz.Leczył mnie a teraz leczy moje dzieci.

cudowny człowiek -świetny jako lekarz!!!

cudowny człowiek -świetny jako lekarz!!!

Super lekarz ,jezdże do niego z dziećmi nigdy nie odmówi pomocy zawsze ich wyleczy ,doktorowi nie rozchodzi się o pieniądze tylko o zdrowie pacjenta.Jest to prawdziwy lekarz z powołania .Zawsze usmiechnięty ,Doktorze Fluder dużo zdrówka 100 lat życia

Zadziwiający lekarz, Pacjent odnosi wrażenie,iż jego problem zdrowotny i on sam to najistotniejsza sprawa dla tego lekarza we wszechświecie . Może to dziwnie zabrzmi ,ale jego postać otoczona jest on jakąś jasnością. Nigdy w swoim życiu nie czułam się tak spokojnie ,komfortowo u żadnego lekarza.To lekarz fenomen.Diagnozy i leczenie mega profesjonalne.Specjaliści ,których poleca są podobnej natury jak on sam. np. doc. Kaźmierski- neurolog.