dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

Witam super doktor!! miły,fachowy ma czas dla każdego,powinno się wysyłać kolegów aby uczył ich empatii i kompleksowości--bo widać że można i to na NFZ

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %

Wchodząc do gabinetu czuje się że trafiło się do właściwej osoby,o zaletach doktora napisali inni ja chcę dodać że osoby które z nim wspracują mają podobne charaktery i mimo trudnych warunków lokalowych robią super robotę,organizacja pracy,atmosfera super,wiedza kompletna,mimo stresu czułem się tu bardzo bezpiecznie.Panie doktorze DUZO zdrowia.RS

U Pana doktora leczyłem potarczową amputację palca i jeszcze drugi pogruchotany. Jak leżałem w szpitalu podszedł do mnie indywidualnie po obchodzie i doradził spryskanie pewnym specyfikiem aby nie doszło do zakażenia. Dzisś paluszek jest na swoim miejscu :) Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny za liczne rady. I potwierdzam : Pan Marian Grygiel nie patrzy na zegarek. Sam byłem wielokrotnie świadkiem jak zamiast od 9 - 11 siedział nawet po 13 czasami jak trzeba było. To jest lekarz z powołania!!!

Dziękuję Panie doktorze za uratowanie mojego nadgarstka.Cieszę się,że trafiłam właśnie na Pana.Dużo zdrówka życzę i pozdrawiam.

Naprawdę polecam!Grażyna W.Dr.Grygiel to lekarz,któremu dziękuję i którego będę polecac!

Polecam! Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Miła atmosfera i przede wszystkim dokładne zbadanie pacjenta (nie z odległości 3 metrów i zza biurka). Serdeczne podziękowania i dużo zdrowia!

Super chirurg.Operował mi rękę.Dziękuję,że na niego trafiłam.

Super chirurg.Operował mi rękę.Dziękuję,że na niego trafiłam.

Miałam okazje trafić na oddział do pana doktora i jestem zadowolona że to właśnie tam trafiłam. Dr. Grygiel jest świetnym lekarzem i super człowiekiem. Polecam bardzo, bardzo

Wybitny specjalista w zakresie chirurgii ortopedycznej i urazowej. Operował mój łokieć 3lata temu do dziś wszystko OK zero bólu,komplikacji,ręka sprawna w 100% Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta jak dr Grygiel........, no ale o czym ja marzę:-))))) POZDRAWIAM

Wybitny specjalista w zakresie chirurgii ortopedycznej i urazowej.