dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %

Super chirurg.Operował mi rękę.Dziękuję,że na niego trafiłam.

Super chirurg.Operował mi rękę.Dziękuję,że na niego trafiłam.

Naprawdę polecam!Grażyna W.Dr.Grygiel to lekarz,któremu dziękuję i którego będę polecac!

Dziękuję Panie doktorze za uratowanie mojego nadgarstka.Cieszę się,że trafiłam właśnie na Pana.Dużo zdrówka życzę i pozdrawiam.

Polecam! Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Miła atmosfera i przede wszystkim dokładne zbadanie pacjenta (nie z odległości 3 metrów i zza biurka). Serdeczne podziękowania i dużo zdrowia!

Wchodząc do gabinetu czuje się że trafiło się do właściwej osoby,o zaletach doktora napisali inni ja chcę dodać że osoby które z nim wspracują mają podobne charaktery i mimo trudnych warunków lokalowych robią super robotę,organizacja pracy,atmosfera super,wiedza kompletna,mimo stresu czułem się tu bardzo bezpiecznie.Panie doktorze DUZO zdrowia.RS

Miałam okazje trafić na oddział do pana doktora i jestem zadowolona że to właśnie tam trafiłam. Dr. Grygiel jest świetnym lekarzem i super człowiekiem. Polecam bardzo, bardzo

Bardzo prosze o podanie gdzie pan prof. pracuje (jaki szpital)

Bardzo prosze o podanie gdzie pan prof. pracuje (jaki szpital)

Świetny lekarz. Kompetentny, miły. Gorąco polecam !

Świetny lekarz. Kompetentny, miły. Gorąco polecam !

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził operacje bez żadnych problemów.

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził operacje bez żadnych problemów.