lek. dent. Marian Inglotlek. dent. Marian Inglot - zdjęcie profilowe

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i ...

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz w endodoncji.

Członek polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: OSIS, PTS, PSI, ICOI, DGOI, PTE.

Od 1994 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną w Krakowie. Od ponad 15 lat zajmuje się implantologią, która stała się główną dziedziną jego pracy. W latach 2004-2015 pracował jako asystent i wykładowca w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stom...

Lekarz podjął się usunięcia u mnie ósemek które tkwiły w dość dziwny sposób. Poprzednia wizyta u innego lekarza nic nie wzniosła, a Pan Inglot odniósł pełen sukces. Bezbolesny zabieg przed którym jak odpowiadał na moje pytania znacząco wzbudzał swoją wiedzą i opanowaniem mój spokój. Rekomenduję lekarza i raz jeszcze dziękuję tu na szerszym forum.

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.

uważam dr Inglota za dobrego lekarza, nieco się czeka ale to w naszym kraju normalne. cenię za pewność ręki i leczenia, dobrze że lekarza znalazłem i można tu polecić.

Trzeba czasem trochę dzwonić ale obsługa jest miła. Lekarz sam w sobie jest dość specyficzny ( bądź był zmęczony ), jednak to dobry stomatolog w tym co robi!!! Widać pewność ręki, dziękuję Panu za pomoc. Marcin

Dołączam się do pozostałych pacjentów. Lekarz zna się na swoim fachu i umie spokojnie podjeść do pacjenta. Dobrze tłumaczył co będzie robione. Dla mnie nic dodać nic ująć, będę więc miał swojego stomatologa ! :) polecam

Ja jestem również zadowolona z wizyt i leczenia. Pan dr jest uprzejmy, miły i poświęca dużo czasu pacjentce:-) polecam:-)

Jest to na pewno lekarz z powołania! Super kontakt z pacjentem i duuuuza wiedza. Myśli o pacjencie jako podmiocie. Godny polecenia.

Mam pełne zaufanie do Pana doktora! Życzliwa i kompetentna osoba. Oby więcej takich specjalistów! Jak najbardziej duży PLUS

Szwajcarska precyzja.... Ekstrakcja skomplikowanego korzenia, implanty, mosty ... bardzo dobra jakość, bardzo dobra obsługa, cena do jakości adekwatna polecam

Szwajcarska precyzja....

polecam

dobry uważny lekarz, staranny . tylko ceny bardzo wysokie.

dobry uważny lekarz, staranny . tylko ceny bardzo wysokie.