dr n. med. Marian Janowski

Wielki szacunek za umiejętności, wiedzę i podejście do pacjenta. Dzięki Panu doktorowi nadal mam nogę i mogę spacerować z wnukami. Przed zabiegiem nie mogłem za nimi nadążyć. Polecam każdemu kto ma problemy chirurgiczne. Najlepszy specjalista w mieście.

Pan doktor bardzo kompetentny. Byłam na wytworzeniu przetoki do dializ. Pan doktor kompleksowo wytlumaczyl wręcz wyrysowal sytuacje mnie dotyczaca. Szybko wutyczona kolejna wizyta na zabieg. Bardzo miłe i profesjonalne podejście. Najlepszy naczyniowiec ,gorąco polecam.

Świetny lekarz godny polecenia.Uratował mojej mamie zycie za co jesteśmy mu ogromnie wdzieczni.Zaangażowany w to co robi.Najlepszy chirurg w Toruniu!

Uratował dwa lata temu mojej mamie życie tętniak na aorcie brzusznej podczas tak poważnego zabiegu zoperował jeszcze woreczek wyciągnął z niej ogromny kamień. Może mało się uśmiecha ale nam rodzinie przed zabiegiem wytłumaczył wszystko pełen profesjonalizm.

Leczę się u dr. Janowskiego 13 lat. Wykonał mi 4 operacje i tym samym uratował mi obie kończyny i uważam że jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Jestem mu ogromnie wdzięczny.

bardzo , bardzo dobry specjalista ,polecam .

bardzo , bardzo dobry specjalista ,polecam .

Pan dr Marian Janowski w lutym 2012 r. w Poradni Chorób Naczyniowych na Bielanach odmówił zbadania mnie mimo pilnego skierowania z podejrzeniem zakrzepicy kończyny dolnej, schorzenia potencjalnie zagrażającego życiu! Był bardzo arogancki, stwierdził, że "nie ma pilnych skierowań". Uznał również że z "żylakami" powinienem zapisać się do normalnej kolejki. W tej poradni ( z tego co wiem jedynej w Toruniu) normalna kolejka oznacza nowe zapisy... w przyszłym roku! Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, upokorzony, wzburzony i w pełni zdeterminowany wymogłem wizytę w szpitalnym ambulatorium gdzie badanie USG Doppler wykazało podejrzewaną przez lekarza ogólnego zakrzepicę kończyny dolnej i tego samego dnia znalazłem się na oddziale chirurgicznym bielańskiego szpitala.
Reasumując.
Zastanawiam się ilu pacjentów z podobnie jak ja groźną chorobą zostało odesłanych przez pana doktora do ogólnej kolejki oznaczającej co najmniej roczne oczekiwanie oraz ilu z nich nie ma już z tego powodu - przynajmniej na tym świecie - okazji napisania opinii o panu doktorze...

Niestety ale nie zgodzę się z powyższymi opiniami....Dr Janowski odmówił przyjęcia mojej matki do szpitala z krytycznym niedokrwieniem kończyny. Karygodne!

z caly sercem zgadzam sie z opinia uratowal nie tylko noge ale izycie jestem mu bardzo wdzieczna jestem pod stala opieka pana doktora najlepszy chirurg jakiego znam lecze sie 20lat puszakowska

w niezwykle trudnej sytuacji pomoże niezwykle fachowo, a potem wskaże jak funkcjonować dalej z ptzewleklą choroba.