lekarz Marian Jędrzejczyk

Mimo surowosci jaka w nim zachodzi jest jednak moim (i nie tylko moim) zdaniem najlepszym specjalista od chorób dzieciecych poswieca moim dzieciom bardzo duzo swojego czasu jest na kazdy telefon mój dostepny dla całej mojej rodziny bardzo mu ufam mam nadzieje ze nigdy nie podwazy mojego zaufania tak jak zrobił to niegdys inny lekarz poniewaz moje dzieci sa dla mnie moim zyciem polecam go kazdemu z całego serca!!!!

lekarz dla każdego polecam ,przyjmuje pacjenta o każdej porze czy to środek nocy czy dzień . dziś trudno o takich lekarzy jak pan JĘDRZEJCZYK

Niestety mój obraz o doktorze nie jest miły i czysty. Zostawię to to przemyślenia innym rodzicom. Stawiajcie na młodych z praktyka. Ja się nie zawiodłem. Niestety do Pana doktora Jędrzejczyka nie mamm zaufania.

Super lekarz. Rok temu u mojej córci jako pierwszy zdiagnozował skaze białkową i przepisał odpowiednią maść - bez szkodliwych substanci takich jak sterydy. Inni lekarze nie byli do konca pewni ze to skaza..jeden nawet sądził,ze to objawy różyczki. Dletego zdecydowałam,ze pojde do Niego. Nie zawiodłam sie. Dr Jędrzejczyk pomógł za co jestem wdzięczna.POLECAM INNYM RODZICOM

Wspaniały czlowiek, świetny specjalista oddany swojej pracy bez reszty.

Wspaniały czlowiek, świetny specjalista oddany swojej pracy bez reszty.