lekarz Marian Kentner

Ortopeda

1,1
1,1

Widzę, że nie tylko ja miałem wizytę na 21.05.2019. Czekałem co prawda dość niedługo, bo dwa tygodnie, ale co z tego jak musiałem po kilku minutach wyjść, bo nie wytrzymałem poniżania ze strony naszego bohatera. Jak to się dzieje, że ten pan nadal zajmuje stanowisko (pracą bym tego nie nazwał) mimo tylu negatywnych opinii pacjentów. Proszę zwrócić uwagę na to, że nie dorobił się w całej tej swojej "karierze" ani jednego średniego komentarza. Może warto będzie jednak w końcu zainterweniować w tej sprawie? Z tego co Państwo opisują w swoich komentarzach da się zrobić już jakiś materiał. Wobec tego proszę o kontakt marian.lekarz123@wp.pl.

"Lekarz"? No raczej tak się nie powinno nazywać osoby, która ma totalnie w głębokim poważaniu wszystkich pacjentów. BRAK TAKTU, DOBREGO WYCHOWANIA, UPRZEJMOŚCI, WIEDZY, po prostu brak wszystkiego. Jestem w szoku, że taka osoba pracuje jako specjalista. Wstyd dla pracodawcy, który bierze odpowiedzialność za taką pomyłkę i się na to godzi. Ciekawe ilu pacjentów ma na sumieniu skoro jego leczenie jest ZEROWE. TOTALNIE NIE POLECAM! Wręcz radzę brać nogi za pas i uciekac, bo szkoda zdrowia i czasu.

Wizyta okazała się katastrofą totalną. Bardzo nieprzyjemny lekarz, pretensje miał do mnie ze w ogóle przyszłam. Z nogą w gipsie jak spytałam o zwolnienie to mnie wysmial i krzyczał że go to nie obchodzi(???) nie rzetelny, nie odpowiada na żadne pytania. KONIECZNIE ODRADZAM, SZKODA CZASU. PO CO KTOŚ ZOSTAJE LEKARZEM SKORO NIE CHCE POMAGAĆ LUDZIOM???

Opryskliwy, nie miły, nie profesjonalny, chamski, gburowaty, nie słuchający pacjenta, bezczelny "pan doktor". Nie chciał nawet słuchać co mam do powiedzenia. Już wiem dlaczego termin do niego był jednym z najszybszych. Kto obsadza tak podłego człowieka na takim stanowisku... Brak słów i nie polecam. Za co człowiek płaci składki...

Nie polecam. Nie ludzki,nie mily,dziecko z choroba kolan nie dostało zwolnienia z wf bo sama mam zwalniać dziecko z ćwiczeń.Mam przyjść jak zrobię USG termin 3 miesiące.

Odradzam zdecydowanie wizyty u tego ,,konowala,, , ktory sie zwie lekarzem specjalista. Pacjent jest traktowany jak intruz a lekarz najlepiej wyprosilby go zaraz za drzwi. nadaje sie do nieboszczykow w prosektorium bo oni nic nie moga mowic i zadawac pytan ktore pseudo doktor traktuje jak zlo konieczne a nie jak specjalista dajac porade . Mozna go utozsamic z prowincjonalnymi lekarzami PRLu, ktorzy w wiekszosci nie mieli wiedzy a leczyli lewatywa majac dyplom za pieniadze.Reasumujac jaki wyglad takie leczenie !!!:(

Bardzo nieprzyjemny człowiek , nieuprzejmy , nieprzyjazny , zupełnie minął się z powołaniem z charakteru bardziej policjant niż lekarz a i to chyba krzywdzące porównanie dla naszej w sumie nie najgorszej chyba policji. Widać że lekarzem został za poprzedniego ustroju i chyba został do tego zmuszony bo nie widać po tym człowieku zainteresowania tym co robi.

tym człowieku zainteresowania tym co robi.

Trudno mi nazwać tego Pana lekarzem specjalistą.Pan Kentner potraktował mnie jak intruza a nie pacjenta który przyszedł po pomoc po bardzo dużym skręceniu kostki.Brak u niego kultury osobistej oraz zainteresowania pacjentem.Mnie się spytał po co do niego przyszedłem.Po mojej prośbie łaskawie założył gips na nogę.A po dwóch tygodniach zdjoł gips i pomimo tego że noga była nadal spuchnięta,boląca i sztywna to powiedział że zwolnienie oraz rehabilitacja się już nie należy i muszę iść do pracy.Tylko jak pracować o kulach i z bolącą i sztywną nogą.Średni czas mojej wizyty oraz innych ...

sztywna to powiedział że zwolnienie oraz rehabilitacja się już nie należy i muszę iść do pracy.Tylko jak pracować o kulach i z bolącą i sztywną nogą.Średni czas mojej wizyty oraz innych pacjentów z poczekalni to 5 minut.Temu Pan chyba zapomniał że dzieki pacjentom i ich składkom do NFZ on ma pensje.Podsumowując:opryskliwy i beszczelny,brak konkretnej pomocy i porady,przyjmuje na ilość pacjentów a nie na jakość,ubrany w prywatne ciuchy a nie w fartuch lekarski.Najgorszy lekarz jakiego poznałem w życiu.Nie zostawie tego tak i nagłośnie gdzie będe mógł opinie o tym pseudo lekarzu.Panie Marianie Kentner chyba już czas iść na emeryturę i zwolnić miejsce dla lekarzy młodych uczciwych i chcących pomagać innym.PANIE MARIANIE KENTNER ZAPOMNIAŁ PAN O PRZYRZECZENIU LEKARSKIM !!!

Bardzo nieprzyjemny człowiek, buc i rutyniarz , zero asertywności.Zero zrozumienia dla pacjenta, nieuprzjmy i opryskliwy, przeciwieństwo lekarza.

lekarz krzyczy na ludzi .nfz niech usiądzie na korytarzu .nie daje skierowań i zwolnień z bólem.nic.gdzie ma fartuch nikt nie wie.