lekarz Marian Kentner

1,2

Opryskliwy, nie miły, nie profesjonalny, chamski, gburowaty, nie słuchający pacjenta, bezczelny "pan doktor". Nie chciał nawet słuchać co mam do powiedzenia. Już wiem dlaczego termin do niego był jednym z najszybszych. Kto obsadza tak podłego człowieka na takim stanowisku... Brak słów i nie polecam. Za co człowiek płaci składki...

Bardzo nieprzyjemny człowiek, buc i rutyniarz , zero asertywności.Zero zrozumienia dla pacjenta, nieuprzjmy i opryskliwy, przeciwieństwo lekarza.

ten pan nie robi podstawowych badań,na prośbę badań odmawia,metody pzedkomunistyczne,długopis i papier,wizyta ekspresowa 2 minuty i następny.praca na akord,gdzie leczenie?

nie polecam nikomu z czystym sumieniem.jak ktoś chce niech idzie i przekona się sam na własnej skórze.tylu jest w gdyni innych dobrch ortopedów

Bardzo nieprzyjemny człowiek , nieuprzejmy , nieprzyjazny , zupełnie minął się z powołaniem z charakteru bardziej policjant niż lekarz a i to chyba krzywdzące porównanie dla naszej w sumie nie najgorszej chyba policji. Widać że lekarzem został za poprzedniego ustroju i chyba został do tego zmuszony bo nie widać po tym człowieku zainteresowania tym co robi.

tym człowieku zainteresowania tym co robi.

bardzo nieuprzejmy lekarz/krzyczy na pacjentów,innym przypisał też tą samą maść jakby wszystcy mieli to samo ,nie robi nawt rentgena żadnych badań

lekarz krzyczy na ludzi .nfz niech usiądzie na korytarzu .nie daje skierowań i zwolnień z bólem.nic.gdzie ma fartuch nikt nie wie.

Odradzam zdecydowanie wizyty u tego ,,konowala,, , ktory sie zwie lekarzem specjalista. Pacjent jest traktowany jak intruz a lekarz najlepiej wyprosilby go zaraz za drzwi. nadaje sie do nieboszczykow w prosektorium bo oni nic nie moga mowic i zadawac pytan ktore pseudo doktor traktuje jak zlo konieczne a nie jak specjalista dajac porade . Mozna go utozsamic z prowincjonalnymi lekarzami PRLu, ktorzy w wiekszosci nie mieli wiedzy a leczyli lewatywa majac dyplom za pieniadze.Reasumujac jaki wyglad takie leczenie !!!:(

W 100% negatywna. Lekarz z minionej epoki PRL-u, opryskliwy w stosunku do pacjenta, niekompetentny, wykrzykujący "Ja tu jestem lekarzem, Ja tu jestem lekarzem" itd. - rozumiem, sam siebie dowartościowuje, bo inaczej nie wiedziałabym, że jestem u lekarza. Szczerze odradzam Marzena N.

Szczerze odradzam
Marzena N.

WIZYTA KOSZMAR. LEKARZ GBUROWATY ,NIEUPRZEJMY,I ZŁOŚLIWY.MIAŁAM WRAŻENIE ŻE MU PRZESZKADZAM. ŁASKAWIE OBEJRZAŁ WYNIKI RTG,MUSIAŁAM WYCIĄGAĆ OD NIEGO DIAGNOZĘ.NIE POLECAM NIKOMU.