Marian Lech Malinowski

Pan doktor, bardzo kompetentny i godny zaufania. USG w 1 trymestrze ciąży przeprowadzone z dużą dokładnością. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam.

Pan doktor, bardzo kompetentny i godny zaufania.
USG w 1 trymestrze ciąży przeprowadzone z dużą dokładnością.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam.

Fantastyczny lekarz z prawdziwym powołaniem. Wyleczył u mnie problemy z miesiączkami, z którymi nie poradziło sobie dwóch innych lekarzy i teraz po rozwiązaniu tych dolegliwości udało mi się zajść w ciążę. Wizyty u Dr Malinowskiego są czystą przyjemnością. Poświęca zawsze tyle czasu ile potrzeba, wszystkie moje pytania są dla niego ważne. Co ważne, dostaję zawsze informacji w super formie - co to znaczy, co należy zrobić, czego mogę się spodziewać, kiedy się nie przejmować, a co powinno niepokoić. A przy tym wszystkim Doktor jest po prostu dobrym i szczerym człowiekiem, niepozbawionym poczucia humoru. Co prawda Dr już nie pracuje na Inflanckiej, a na Wilanowie w Unicare, jednak warto pojechać, nawet jeśli się na Wilanowie nie mieszka. Polecam wszystkim!

Trafiłam do tego lekarza przypadkowo, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty. Na szczególne uznanie zasługuje otwartość na pacjentkę, wnikliwość i epatia. Poświęca naprawdę dużo czasu danej osobie. Daje precyzyjne informacje po badaniu, wyjaśnia możliwości działania oraz upewnia się, czy dla pacjentki wszystko jest jasne. Wydaje się bardzo profesjonalny i zaangażowany.

Ja mam pozytywne doświadczenie z tym lekarzem. Robił mi usg ciążowe i muszę przyznać ze zna sie na rzeczy. Poświecił nam godzinę i bardzo dokładnie malucha oglądał:) bardzo uprzejmie wszystko nam wyjaśniał i odpowiadał na pytania. Jeśli chodzi o usg ciążowe to zdecydowanie mogę polecić! Na kolejne tez sie do Niego wybieramy:)

Świetny lekarz, polecam wszystkim. Bardzo dobrze prowadził moją ciążę. Kolejną ciążę na pewno będę chciała również u niego prowadzić.

Jest to młody lekarz ale bardzo dobrze poprowadził moją ciążę. Mała miała problemy z nerką zawsze robił dokładne USG. Poświęca dużo czasu, jest przyjemny taktowny. Spóżniłam się kiedyś 30 min też mnie przyjął. Zawsze mogłam zadać 100 pytań powiedzieć co się dowiedziałam na dany temat a on wysłuchał doradził wyraził swoją opinie. Robi wszystkie badania w ciąży jakie są konieczne a jeśli coś go nie pokoi znowu powtarza je aby być pewnym. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Po ciąży też do niego chodzę i nadal jestem zadowolona. Polecam

Obecnie jestem w piątej ciąży i z czystym sumieniem mogę polecić go każdej kobiecie ciężarnej- jest najlepszym ginekologiem, z tych wszystkich którzy kiedykolwiek prowadzili moja ciążę Jest kompetentny no i co najważniejsze podchodzi do pacjentki jak do człowieka z pełnym szacunkiem do jej intymności. Polecam!!

Witam, Trafiłam do tego lekarza ''z przypadku'', po prostu dzwoniąc na infolinię szpitala i jestem bardzo zadowolona. Na każdej wizycie mam wrażenie, że jestem traktowana indywidualnie, dostaję rzeczową odpowiedz na każde pytanie, chociaż nie muszę ich zadawać zbyt wiele, bo wszystko mam przekazane zanim pomyślę. To moja pierwsza ciąża i za kilka dni mam termin porodu, szkoda tylko, że dr Malinowski jest tylko w przychodni...

Witam,

Młody, ale bardzo rzeczowy i konkretny, każdą wątpliwość bardzo dobrze i wyczerpująco tłumaczy; poświęca dużo czasu. Polecam.

Miły, dokładny, usg płodu było czymś super u tego lekarza:) poświęcił mi wtedy dużo czasu, badał mnie wtedy po godzinach pracy, dał się nacieszyć widokiem. Jedyną wada było to, że trzeba było ciągnąć go za język. Może taka jego nieśmiała natura:)