3,9

W 100% polecam Pana dr. Jeszcze nikt tak szczegółowo nie przebadał moje dziecko. Poza tym jest godny zaufania. Jednym słowem wspaniały lekarz, szkoda ze teraz wielu młodych pediatrów czy neurologów nie ma takiego podejścia do dzieci i do choroby, to wszystko za to ma dr. Łysiak

Lekarz z powołania, tak w skrócie można opisać tego człowieka. Podejście do pacjenta ma cudowne bez względu na to czy przyjmuje prywatnie czy w przychodni. Baardzo sympatyczny co idzie w parze z kompetencją pana doktora. Poleciłabym go wszystkim z czystym sumieniem :)

Byłam z synem u p. doktora wogole nie zbadal syna. Opowiedzialam o swoich watpliwosciach i na tej podstawie wypisal recepty

Bardzo sympatyczny,cierpliwy,słuchający pacjenta lekarz.Polecam,wzbudza zaufanie i jest kompetentny.

Zostałem zarejestrowany na wizytę z dnia na dzień, po czym dotarłszy na miejsce pocałowałem klamkę od drzwi gabinetu. W rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że doktor jest tak bardzo chory, że z następną wizytą mam się udać za miesiąc. Nie odmawiam mu oczywiście prawa do choroby, ale należało uprzedzić, że nie będzie tego dnia pracował. Straciłem czas, pieniądze, a przede wszystkim nie uzyskałem pomocy dla mego dziecka. Może i specjalista z niego dobry, ale klientami chyba gardzi ....

pozytywny skierował córeczkę na badanie EEG wykonane w ten sam dzien .Jestem zamiejscowy można rozmawiać o problemach równiesz przez telefon .OCZYWIŚCIE PO KONSULTACJI OSOBIŚCIE W GABINECIE PS JEST DOBRY POLECAM

Wspaniały człowiek! Kompetentny , miły ,pasjonat swojej pracy. Mimo wieku , nadal ma błysk pasjonata w oku :)

Kilka lat temu podczas wizyty prywatnej zdiagnozował u mojej córki pierwsze symptomy padaczki. Córka miała dziwne drgawki. Przepisał dość mocne leki. Po drugiej konsultacji u innego neurologa, okazało się że były to drgawki spowodowane wyrzynaniem zębów i bólem z tym związanym. Nie polecam.

Wspaniały lekarz,super podejście do dzieci. W 100% poleciłabym go znajomym.

Wspaniały lekarz,super podejście do dzieci. W 100% poleciłabym go znajomym.