Do doktora chodzę już od lat i lepiej trafić nie mogłam! Pan doktor poprowadził całą moją ciążę trafnie ocenił płeć każda wizyta trwała ok. godziny. Jak miałam jakieś wątpliwości mogłam zadzwonić i pan doktor zawsze odbierał i służył dobrą radą! Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Bardzo dobry specjalista,godny polecenia, wszystko dokładnie tłumaczy bada bezboleśnie.

Do Pana dr trafiłam z polecenie koleżanki Od dłuższego czasu borykałam się z zapaleniem pochwy, byłam u niejednego ginekologa - płaciłam i wciąz te same leki mialam zapisywane choć wczesniej mówiłam, że mi to nie pomaga. Dr Mańko zajął się mną profesjonalnie, zrobił wymaz w którym wyszło co jest przyczyną zastosował leczenie doustne i...jakby ręką odjął. Cierpliwy i bardzo miły, konkretny i nie patrzy na zegarek. Dziękuję za pomoc... L.W.

Dziękuję za pomoc...
L.W.

Rewelacyjny doktor dzięki jego szybkiej dokładnej diagnozie udalo się podtrzymać moje dwie ciąże. dzięki Panu doktorowi urodziłam zdrowe wspaniale córeczki,ponadto lekarz pogodny dowcipny i zawsze znajdował chwilę aby porozmawiać i ze spokojem przebadać, każda moja wizyta trwała ok 40 min pana doktora polecałam swoim koleżanką które także prowadziły u niego ciąże i były bardzo zadowolone.

Kompetetny,przyjmuje zgodnie z najlepszymi standardami w zakresie praw /i oczekiwań/ pacjentek, jak i przestrzegania aseptyki /np. przy usg/ oraz staranności /np. wymazy pobierane są "szczoteczką",co pozwala na lepszą ocenę,a co nadal nie wszędzie jest "normalnością", itd./. Potrafi też po ludzku porozmawiać, co tworzy dzisiaj prawdziwie rarytasową okoliczność,jeżeli porównać wiele innych gabinetów.

Super lekarz. Bardzo miły.Prowadził mi cała ciąże i uważam,że nie mogłam lepiej trafić. Polecam z czystym sumieniem!

Wspaniały lekarz dzięki niemu mój kochany synek jest na świecie, naprawdę takiego lekarza polecam wszystkim