lekarz Marian Nalaskowski

Urolog

Wspaniały lekarz. Szukałam dla syna lekarza w całej Polsce . Jeden telefon do doktora, od razu pokierował nas w konkretne miejsce i już mamy termin operacji. Co prawda nie u doktora, ale wszystko dzięki niemu. Życzę każdemu lekarzowi takiej empatii.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, dokładny, cierpliwy, emanujący spokojem. Trafna diagnoza i skuteczna pomoc za pierwszym podejściem. Przy okazji przegląd całego organizmu i znaleziony torbiel wątroby. Szczerze polecam! Dziękuję Panie Doktorze!

Szczerze polecam! Dziękuję Panie Doktorze!

Pan doktor bardzo mądry, kompetentny człowiek. Uratował życie mojego męża który wcześniej był leczony na rzekomą rwę kulszową która okazała się nowotworem złośliwym. Dziś już 4 rok po operacji serdecznie dziękujemy najlepszemu specjaliście w województwie.

Polecam wszystkim tego pana doktora. Pomógł mi w złożonym problemie urologicznym, wytłumaczył i uspokoił. Cechuje go duża cierpliwość i życzliwość co tak potrzebne jest w chorobie. Bez wątpienia lekarz z powołania.

Miałem problemy z trzymaniem moczu po sikaniu, byłem u dr 2-3 razy dał mi różne lekarstwa, nie pomogły, potem rozszerzył diagnostykę, zlecił wykonanie cyskotopi w szpitalu, postawił diagnozę, przeprowadził zabieg, wszytko przebiegło bez komplikacji. Jestem 100 % zdrowy i polecam tego dr.

Po prostu anioł! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak uprzejmym, życzliwym i profesjonalnym lekarzem. Indywidualne podejście do pacjenta, diagnoza trafna w 100%, wzbudzający zaufanie i dający nadzieję.

Bardzo dobry lekarz, ciepły, serdeczny i wzbudzający zaufanie i do tego bardzo cierpliwy.Spokojnie wytłumaczył mi i wyjaśnił, że bez problemu poddam się operacji.Polecam Pana Doktora tym wszystkim, którzy potrzebują dobrego urologa.

Bardzo skrupulatny wywiad z pacjentem, trafna diagnoza i zakończone sukcesem leczenie.

LEKARZ SUPER ZBADA BARDZO DOKŁADNIE OPRÓCZ TEGO CO DOLEGA DODATKOWO SPRAWDZI WSZYSTKO CO JEST Z TYM POWIĄZANE. BYŁEM W SZPITALU KIEROWALI JUŻ MNIE NA OPERACJĘ A PAN DOKTOR STWIERDZIŁ, ŻE W TYM PRZYPADKU ABSOLUTNIE NIE JEST POTRZEBNA. POLECAM I CHCIAŁ BYM ŻEBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY. POZDRAWIAM MIREK

Cudowny lekarz dający nadzieję, uprzejmy profesjonalisty. Lekarz nie z tej planety.Anioł uratował życie mojemu ojcu. Polecam