lekarz Marian Owoc

Reumatolog, Internista

Bardzo dobry człowiek z podejściem do pacjenta i jego maść scaldex rewelacyjna na trudno gojące się rany i na oparzenia.

Wspaniały człowiek ,wspaniały lekarz . Scaldex pomógł mojej córce w oparzeniach i mam nadzieję że pomoże także mi w bliźnie na czole.

Lekarz jest wspanialy .Mój syn miał oparzenia zakwalifikowane do przeszczepu .Dzięki doktorowi i jego maści po roku już prawie nie widać oparzenia.Anioł nie lekarz.

Mój dwuletni synek poparzył sobie stopy na rozgrzanych płytkach. Dzięki Panu doktorowi po ciężko poparzonych stopach nie ma ani śladu. Cudowna, pachnąca maść i gęsie piórko... Dziękuję! Mama Leonka.

Jeszcze dwa miesiące to ja byłem trup, nieboszczyk, człowiek zupełnie niesprawny - tak mogę powiedzieć. Nie mogłem siedzieć, nie potrafiłem prowadzić samochodu. Chodzić - tylko z laseczką do lekarza jak przysiadłem chwilę, żeby odpocząć, zaraz musiałem nogę trzymać w poziomie, a nie w pionie, tak bardzo bolało. Nogę miałem do kolana poparzoną, niektóre żyły spalone, nie przepuszczają dobrze krwi, przez to nie mam dobrego krążenia Po namowie brata trafiłem po pięciu dniach od oparzenia do Dr Mariana Owoc. Dr Owoc jest genialny człowiek i jego kuracje,oby więcej takich lekarzy. Dzisiejsza ...

Po namowie brata trafiłem po pięciu dniach od oparzenia do Dr Mariana Owoc.

Dr Owoc jest genialny człowiek i jego kuracje,oby więcej takich lekarzy. Dzisiejsza tzw wielka MEDYCYNA powinna brać przykład z takich ludzi jak doktor Owoc. Jego maści łagodzą ból działa nie tylko na poparzenia i rany, blizny,odleżyny itp. - ale też na innego rodzaju dolegliwości. Próbujcie a zobaczycie
Wizytę u niego polecam każdemu kto został poparzony,zarówno ogniem,wodą,czy wszelkimi innymi substancjami ! Jest to naprawdę miły człowiek i traktuje chorych "po ludzku

Maść Pana doktora uratowała moją nogę po ciężkim i bolesnym oparzeniu ! które oszpeciło moją nogę teraz nie ma śladu po bliznach i oparzeniach! Negatywne komentarze widocznie są oznaką zazdrości lekarzy z pobliskich szpitali . !Dr Marian Owoc powinien być nieśmiertelny, co zrobimy jak Jego nam braknie. DZIĘKUJĘ

Witam Nie wiem jak inni ,ale Ja poznałem Pana doktora rok temu kiedy mój roczny syn poparzył sobie prawą dłoń wrzątkiem i wylądowałem u naszych kochanych lekarzy w szpitalu po dwóch wizytach zmiany opatrunku w szpitalu zacząłem szukać innych możliwości leczenia mojego syna .Gdy wspaniali fachowcy w szpitalu mówili że do pół roku powinno się wszystko zagojić lecz mogą pozostać blizny to nie wiedziałem co mam robić .Po pierwszej wizycie u Pana doktora nie wiedziałem co myśleć o nim i jego sposobie leczenia ,lecz gdy po tygodniu używania jego maści ...

Witam
Nie wiem jak inni ,ale Ja poznałem Pana doktora rok temu kiedy mój roczny syn poparzył sobie prawą dłoń wrzątkiem i wylądowałem u naszych kochanych lekarzy w szpitalu po dwóch wizytach zmiany opatrunku w szpitalu zacząłem szukać innych możliwości leczenia mojego syna .Gdy wspaniali fachowcy w szpitalu mówili że do pół roku powinno się wszystko zagojić lecz mogą pozostać blizny to nie wiedziałem co mam robić .Po pierwszej wizycie u Pana doktora nie wiedziałem co myśleć o nim i jego sposobie leczenia ,lecz gdy po tygodniu używania jego maści pokazały się efekty i rączka zaczeła się gojić zaczynałem wierzyć w jego maść i że to co robi jest dobre . Po miesiącu od pierwszej wizyty u Pana doktora rączka nie miała śladu po oparzeniu (żadnych blizn).Czasami warto uwierzyć w kogoś i jego leki,nawet gdy do końca nie jesteś pewny czy jest to dobre .

lekarz idealny,z powołania nie patrzy na kase jak inni

lekarz idealny,z powołania nie patrzy na kase jak inni

Mam problem z kurzajkami, po wielu latach prób wykurzenia tego wszelkimi sposobami, zwróciłem się do Pana doktora. Jakie było moje zdziwienie gdy Pan doktor wysłał mi ZA DARMO maść na kurzajki wraz z jakimś dodatkowym specyfikiem, oprócz tego odręczną karteczkę (napisaną długopisem a nie masowo przy komputerze) jak lek stosować. Lek biorę bardzo krótko ale wszystko na to wskazuje, że działa bo kurzajki się zmniejszają. Pan doktor wykazuje cierpliwość w odpowiadaniu na pytania a sam fakt, że wysłał mi za darmo leki, sam zapłacił za przesyłkę, opakowania, pokrył koszty wytworzenia leku ZUPEŁNIE nie znając mnie i nigdy nie widząc na oczy powoduje, że jest to dla mnie wzór postawy lekarskiej. Nie pojmuje jak można na takiego lekarza napisać złe słowo.

Maść Pana doktora uratowała moją skórę po ciężkich i bolesnych oparzeniach! Wrzątek oszpecił mój dekolt a teraz nie ma śladu bo bliznach i oparzeniach! Negatywne komentarze widocznie są oznaką zazdrości. Przyjemny zapach miodu koił moją wrażliwą skórę a dzięki rewelacyjnym efektom mogę polecić maść wszystkim poparzonym! DZIĘKUJĘ

Ten pan to zwykły naciągacz. Koszt wizyty uzależniony jest od zamożności pacjenta. Jego cudowną maścią to szkoda smarować nawet psa.

Ten pan to zwykły naciągacz.
Koszt wizyty uzależniony jest od zamożności pacjenta.
Jego cudowną maścią to szkoda smarować nawet psa.